تازه های سایت

کد مطلب: 38707
24. شهريور 1398 - 8:57
محمدرضا اکبریان داور دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال تاکنون در لیگ برتر ۱۱ دیدار را برای استقلالی ها سوت زده که این تیم در ۴۰ درصد مسابقات بازنده زمین را ترک کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از سرویس ورزش مشرق - طبق اعلام کمیته داوران محمدرضا اکبریان به اتفاق کمک هایش رضا سخندان و بابک داوری در مسجد سلیمان دیدار تیم های نفت این شهر با استقلال تهران را سوت می زند. استقلال در حالی در مسجد سلیمان برابر نفت این شهر به میدان می رود که پیش از این یک بار با قضاوت همین داور با نفت مسجد سلیمان دیدار کرده است. در ادامه به بررسی مسابقاتی که استقلال با قضاوت اکبریان در لیگ برتر برگزار کرده می پردازیم.

*اولین قضاوت ۶ سال پیش!

اولین بار که اکبریان یک مسابقه را برای استقلال سوت زد به ۹ شهریور سال ۱۳۹۲ برمی گردد. ۶ سال و ۱۴ روز پیش. دیدار برابر استقلال خوزستان در اهواز که با شکست تیم استقلال با هدایت امیر قلعه نویی همراه بود. تیم تهرانی در آن روز ۰-۲ مغلوب حریف خود شد. دیداری که در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر سیزدهم برگزار می شد.

*دومین قضاوت دومین باخت!

دومین دیداری که اکبریان بازی استقلال را سوت زد باز هم با شکست آبی های تهرانی همراه شد! چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۲ در انزلی ملوان با نتیجه ۲-۴ استقلال را مغلوب کرد! محمد قاضی و حنیف عمران زاده گلزنان استقلال در مسابقه ای بودند که در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر برگزار می شد.

*اولین برد در سومین دیدار!

استقلال در تاریخ یکشنبه دوم شهریور ماه سال ۱۳۹۳ سومین بازی خود با سوت اکبریان را تجربه کرد و برخلاف دو بازی قبلی یک برد قاطع بدست آورد. این تیم در تهران ماشین سازی تبریز را ۰-۳ در هفته ششم لیگ برتر چهارم شکست داد. گلهای استقلال را آرش برهانی، امید ابراهیمی(پنالتی) و محمد قاضی به ثمر رساندند.

*نخستین تساوی در مشهد!

محمدرضا اکبریان چهارمین بازی استقلال را در روز چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ سوت زد. مصاف هفته دوازدهم که در مشهد مقابل شهرخودرو برگزار شد و در پایان با تساوی ۱-۱ رقم خورد. سجاد شهباززاده تک گل استقلال در مشهد را به ثمر رساند.

*مصاف با نفت مسجد سلیمان!

استقلال در لیگ برتر چهاردهم و در تهران در چارچوب هفته بیست و دوم میزبان نفت مسجد سلیمان بود تیمی که این هفته با آن بازی دارد. این دیدار با سوت اکبریان در پایان با نتیجه ۰-۱ به سود آبی های تهرانی تمام شد. تک گل بازی را هم غلامرضا عنایتی در دقیقه ۶۰ به ثمر رساند. مسابقه جمعه ۱۵ اسفند سال ۱۳۹۳ برگزار شد.

*برد در لیگ پانزدهم!

اکبریان در لیگ پانزدهم در هفته چهارم مسابقه استقلال اهواز و استقلال تهران را سوت زد. دیداری که جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ با برد ۱-۲ آبی پوشان تهرانی تمام شد. محسن کریمی و مجید مجیدی گلهای استقلال را زدند.

*هفتمین سوت و شکست ۱۰ نفره!

این داور در روز یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ در هفته بیستم دیدار برگشت نفت تهران و استقلال را سوت زد. دیداری که استقلال با گل به خودی حنیف عمران زاده ۰-۱ مغلوب شد. در همان مصاف میلاد فخرالدینی با دریافت دو کارت زرد در دقایق ۳۴ و ۷۸ از بازی اخراج شد. سرمربی استقلال در آن دیدار پرویز مظلومی بود.

*دبل دوباره در باخت!

در حالی که دیدارهای اول و دوم استقلال با قضاوت اکبریان با شکست این تیم همراه شده بود پس از بازی با نفت تهران، اکبریان در سوت بعدی اش برای استقلال باز هم شاهد باخت این تیم بود! جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ این تیم در ورزشگاه آزادی ۱-۲ به صنعت نفت باخت. تک گل استقلال را علی قربانی زد ولی در دقایق ۸۶ و ۴+۹۰ توسط رضا نوروزی و حسین بغلانی دو گل خورد. این دیدار در هفته سوم لیگ شانزدهم برگزار می شد.

*شکست سپاهان در خانه!

استقلال جمعه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۷ در اصفهان سپاهان را با تک گل مامه بابا تیام با سوت همین داور شکست داد. این مسابقه در هفته سی ام لیگ هفتدهم برگزار می شد.

*پیروزی در ورزشگاه آزادی!

استقلال شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ در استادیوم خانگی اش در هفته بیست و دوم لیگ برتر هجدهم نساجی را با تک گل مرتضی تبریزی از روی نقطه پنالتی شکست داد. قضاوت این مسابقه را هم اکبریان برعهده داشت.

*آخرین سوت ۴ ماه پیش!

محمدرضا اکبریان آخرین بار شنبه ۲۱ اردیبهشت سال جاری در هفته بیست و نهم دیدار صنعت نفت آبادان و استقلال را سوت زد که با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. این دیدار ۴ ماه و ۳ روز پیش برگزار شد.

*آمار کلی سوتهای اکبریان!

محمدرضا اکبریان از مجموع ۱۱ بازی که برای استقلال سوت زده ۵ برد، ۲ تساوی و ۴ باخت این تیم را قضاوت کرده است. اگر استقلال موفق به برد در مسجد سلیمان شود ششمین بردش با سوت این داور را پشت سر خواهد گذاشت.

*تکرار قضاوتهای نفتی!

اکبریان از مجموع ۱۱ مسابقه ای که برای استقلال قضاوت کرده ۴ بار در رویارویی های این تیم مقابل تیم های شرکت نفت سوت زده است و بازی این هفته پنجمین دیداری است که استقلال با قضاوت او رودرروی تیم های نفتی بازی می کند!

دیدگاه شما