تازه های سایت

کد مطلب: 38594
14. شهريور 1398 - 20:55
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب کشور گفت: مقاومت به عنوان یک گفتمان امروز در منطقه گسترش یافته است و تنها راه حل مشکلات کشور اتکا به این فرهنگ و گفتمان است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار محمدنظر عظیمی امروز در یادواره ۵۴ شهید سرافراز شهر و بخش گیان نهاوند  گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن همه دارند و پیشرفت ها و پیروزی های انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ شهادت و روحیه ظلم ستیزی رزمندگان انقلاب اسلامی بود.

وی اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا تجلیل و قدردانی از شهدای بزرگواری است که در راه انقلاب اسلامی جان خود را تقدیم کردند و ما باید راه آنها را ادامه دهیم.
 
عظیمی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان مشکلات زیادی برای ما ایجاد کردند ولی به برکت خون شهدا از این مشکلات سربلند بیرون آمدیم.
 
وی بیان کرد: دشمنان از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی توطئه ها را بر ضد کشور شروع کرد و با برنامه ریزی جنگ را به راه انداختند و توطئه های بعدی شروع کردند ولی موفق نشدند.
 
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب کشور افزود: با وجود این همه توطئه، امروز جمهوری اسلامی در ابعاد بین المللی شکست های  سختی به جبهه استکبار تحمیل کرده است و مقاومت را در منطقه عزتمند کرده است.
 
وی گفت: امروز مقاومت به عنوان یک گفتمان در دنیا شناخته میشود و با تکیه بر این فرهنگ و گفتمان بود که دشمن تکفیری را در منطقه شکست دادیم.
 
عظیمی با اشاره به نقشه دشمنان و تجهیز تکفیری ها برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی اظهار داشت: کسانی که بصیرت داشتند و احساس مسئولیت کردند در دفاع از حرمین شریفین رشادت های کم نظیری از خود نشان دادند و تکفیری ها را ناامید کردند.
 
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی نه تنها در مقابل استکبار کوتاه نیامده است بلکه توانسته کاری کند که مقاومت الان در منطقه دست برتر را داشته باشد و مقاومت را به عنوان یک فرهنگ معرفی کند.
 
فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور گفت: در همین اتفاقات اخیر و توقیف نفت کش انگلیسی و سرنگونی پهپاد آمریکایی که توسط جوانان مومن و رزمنده کشورمان انجام شد؛ دشمنان متوجه قدرت کشور شدند.
 
وی بیان داشت: فرهنگ مقاومت نسخه نجات بخش کشور در عرصه های مختلف است و برای حل مشکلات باید به نیروهای درونی اتکا کنیم.
 
عظیمی گفت: امروز نیروهای جوان و انقلابی در عرصه های مختلف شکست های زیادی به دشمن وارد کرده اند و به یاری خدا راه مقاومت را با قدرت ادامه می دهند.
 
 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام