تازه های سایت

کد مطلب: 38565
13. شهريور 1398 - 8:19
فرمانده سپاه نهاوند از برگزاری اردوهای جهادی و طرح هجرت دانش آموزی نهاوند در مدارس مناطق محروم در قالب چندین گروه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: برگزاری اردوهای جهادی از جمله اقدامات بسیار مهم و تاثیرگذار برای قشر دانشجو و دانش اموزان است و برکاتی دارد.

وی اظهار داشت: محرومیت زدایی و ارتباط دانش آموزان و دانشجویان با مردم‌ مناطق محروم و انجام کارهای عام المنفعه از جمله اهداف برگزاری اردوهای جهادی است.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: اردوهای جهادی در قالب طرح هجرت دانش آموزی، دانشجویی و اقشار مردم در عرصه های آموزشی، عمرانی، فرهنگی و دیگر عرصه ها اجرا می شود.

مرادی افزود: امسال نیز در این طرح در دو بخش گروه جهادی برادر و خواهر دانش اموزان در چندین گروه جهادی در راستای مرمت، بهسازی، رنگ آمیزی و زیباسازی مدارس محروم فعالیت می کنند.

وی گفت: اردوهای جهادی دانش آموزی از اواسط مردادماه شروع بکار نموده و تا اواسط شهریور ادامه دارد.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار داشت: اردوهای جهادی باعث تقویت روحیه مسئولیت پذیری و ایجاد همکاری و همدلی در بین نسل جوان می شود.

وی گفت: برگزاری اردوهای جهادی با هدف کمک به ساخت واحدهای سیل زده که سپاه در حال تعمیر و ساخت انها است تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

مرادی اظهار داشت: سپاه شهرستان نهاوند ۵۰ واحد مسکونی توسط مددجویان و اقشار محروم را که در سیل امسال آسیب دیده اند احداث و تعمیر خواهد کرد که در این راه از ظرفیت های گروه جهادی استفاده می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام