تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38378
28. مرداد 1398 - 8:57
فرماندار نهاوند گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه نیازمند تقویت است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در نهاوند با اشاره به سالروز آزادی اسرا و بازگشت به میهن اسلامی، گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره و همه جا به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران‌ بوده و هستند.

وی با اشاره به از خودگذشتگی اسرای ایران اسلامی، گفت: رزمندگان ایران اسلامی چندین سال با وجود تحمل شکنجه های ناجوانمردانه رژیم‌بعث عراق حاضر نشدند زیر بار ظلم و زور اجانب بروند و همین مهم موجب اقتدار ایران اسلامی شد.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه باید مطالعه به عادت تبدیل تا فرهنگ آن در جامعه ایجاد شود، گفت: رشد آمار شرکت در جشنواره رضوی طی سالیان اخیر علامت خوبی برای فهم و درک شعور سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مردم نهاوند است که امیدواریم این مهم در سال های آینده ضمن حفظ، تقویت شود.

وی افزود: ما به حوزه فرهنگ و کتابخوانی مدیونیم و هر اندازه بتوانیم به این مقوله توجه کنیم نتایج و ثمرات آن را در جامعه خواهیم دید.

۳.۵ درصد جمعیت همدان در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان نیز گفت: این جشنواره در چهارمین سال متوالی با هدف ارزش گذاری کتابخوانی و پیوند کتابخوانان مردم و مسولان، ارزش گذاری به حوزه فرهنگ کتابخوان ها و بصیرت افزایی و غیره برگزار می شود.

عاطفه زارعی گفت: درصدد افزایش ارتباط با کتابخوان ها و معرفی آنها در شهرستان های استان هستیم.

زارعی با بیان اینکه خدمات کتابخانه ها در جامعه شهری و روستاهای فاقد کتابخانه به خوبی ارائه شده است، گفت: ۳ و نیم درصد جمعیت استان همدان در این جشنواره شرکت داشته اند و شهرستان نهاوند با شرکت ۶ هزار و ۴۶۰ نفر رشد ۱۳درصدی در تعداد شرکت کننده ها داشته است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان