تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38291
20. مرداد 1398 - 8:22
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند از کشف بیش از ۸ تن مرغ زنده قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، بیژن ترابیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته با حضور تیم های گشت شبانه متشکل از اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی بیش از ۸ تن و ۷۰ کیلوگرم مرغ قاچاق زنده از ۴ خودرو که در محورهای ارتباطی غرب نهاوند که در حال خروج از استان بود کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه این محموله قصد عرضه خارج از شبکه بدون اخذ مجوز دامپزشکی و با استفاده از فرصت روزهای تعطیل با قیمت بیشتر داشتند، گفت: طی ۱۵ روز اخیر بیش از ۱۰۰ تن مرغ زنده حسب دستور استاندار همدان مبنی بر جلوگیری از خروج مرغ زنده از استان کشف و ضبط شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند با اشاره به اینکه نهاوند در بحث کشف مرغ قاچاق در این مدت رتبه نخست را از آن خود کرده است، گفت: در حال حاضر قیمت مصوب و مورد تایید ستاد تنظیم بازار استان هرکیلو گرم مرغ کشتار روز در شهرستان نهاوند ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.

وی افزود: شهروندان می توانند جهت جلوگیری از تضییع حقوق عامه در صورت مشاهده گران فروشی مراتب را به عوامل نظارتی و سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.

ترابیان خاطرنشان کرد: بر اساس تبصره ۴ ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا توزیع هرگونه کالا که خارج از مسیر پیش بینی شده عرضه شود قاچاق محسوب خواهد شد و برابر دستورالعمل همین ماده خودرو، راننده حامل و بار به سازمان اموال تملیکی به نفع دولت مصادره می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان