تازه های سایت

کد مطلب: 38279
18. مرداد 1398 - 15:58

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: انقلاب اسلامی امروز در دنیا عزتمند و با اقتدار است و دشمنان با انواع نقشه ها در صدد توقف حرکت انقلاب اسلامی هستند.

وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان نخبه فرمودند؛ جوانان باید مسیر پیشرفت را بدون وقفه ادامه دهند چون نقش جوانان و نخبگان در شرایط تحریم و این همه مشکل تراشی دشمنان بسیار مهم است.

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه تمام سعی دشمن در ایجاد یاس است، گفت: دشمن درصدد ناامید کردن مردم است و با ایجاد شبهه و سیاه نمایی با استفاده از ابزارهای رسانه ای در این راه حرکت می کنند ولی باید با امید آفرینی و تحرک در مقابل دشمنان ایستاد.

وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از پیروزی انقلاب از هر دری وارد شدند تا ضربه بزنند ولی همیشه با هوشیاری مردم ناکام شدند.

امام جمعه نهاوند افزود: امروز به برکت خون‌ مطهر شهدا و با مقاومت مردم،انقلاب اسلامی در دنیا با اقتدار و عزتمند است و دشمنان نمی توانند این را قبول کنند.

وی بیان داشت: ایران اسلامی در منطقه دست برتر را دارد و دشمنان به خوبی به قدرت کشورمان اعتراف می کنند و می دانند دیگر دوران تهدید و حمله نظامی به پایان رسیده است.

مغیثی گفت: امروز هر تهدیدی که متوجه کشور باشد با هوشیاری مردم و نیروهای مسلح و دستگاه های امنیتی خنثی می شود و پاسخ متقابل به دشمنان داده میشود.

وی بیان کرد: دشمنان نمی توانند پیشرفت ها و اقتدار کشور را ببینند به همین دلیل مشکل ایجاد می کنند و تحریم می کنند.

امام جمعه نهاوند افزود: امروز تنها راه‌ مقابله با دشمنان مقاومت و ایستادگی در برابر آنها است چون انها فقط حرف زور را متوجه می شوند و نباید در مقابل انها عقب نشینی کرد.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به هفته خبرنگار اشاره کرد و گفت: رسالت خبرنگاران به عنوان رابط بین مردم و مسئولان بسیار مهم‌ و اثر گذار است.

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین