تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38200
10. مرداد 1398 - 8:23
رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان نهاوند از آموزش سالانه بیش از 4 هزار و 500 نفر از داوطلبان توسط فنی و حرفه ای نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، احدالله ترکمان اظهار کرد: در حال حاضر ظرفیتی در مرکز فنی و حرفه ای نهاوند بوجود آمده که بر اساس آن آموزش‌های منجر به اشتغال در اولویت برنامه‌های ما قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به طرح استاد ـ  شاگردی ظرفیتی در فنی و حرفه‌ای ایجاد شده که بر اساس نیاز نهادهای مختلف آموزش‌های لازم به افراد داده می‌شود تا بتوانند در بنگاه‌های کوچک و بزرگ به کار مشغول شوند.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان نهاوند با بیان اینکه برای اشتغالزایی از ظرفیت کارآفرینان استفاده شده است افزود: سال گذشته با یکی از بنگاه‌های تولیدی قراردادی امضا شد که بر اساس آن آموزش خیاطی به افراد شرکت‌کننده داده شد و ۱۵ نفر از آنها در کارگاه تولیدی مشغول به کار شدند.

وی گفت: خوشبختانه در این زمینه بنیاد تعاون و زندان نیز قراردادهایی با ما امضا کرده‌اند تا بتوان با آموزش مهارت‌های حرفه‌ای برای خانواده‌های نیازمند اشتغالزایی کرد.

ترکمان از آموزش سالانه بیش از 4 هزار و 500 نفر از داوطلبان توسط فنی و حرفه ای نهاوند خبر داد و گفت: از سوی مرکز فنی و حرفه‌ای برادران به طور سالانه یک‌هزار و 500 نفر، در مرکز خواهران یک‌هزار نفر و در آموزشگاه‌های آزاد نیز یک‌هزار و 500 نفر از آموزش‌های این مرکز برخوردار شده‌اند.

وی در پایان گفت: آموزش‌های ارائه شده در این مرکز در سه گروه صنعت، کشاورزی و خدمات در ۲۰ رشته و ۴۵ حرفه ویژه برادران و ۶ رشته و ۵۰ حرفه برای خواهران است./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا