تازه های سایت

کد مطلب: 38095
29. تير 1398 - 7:48
فرمانده سپاه نهاوند گفت: سپاه ناحیه نهاوند 50 واحد از منازل مسکونی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد را که در اثر سیل دچار آسیب‌دیدگی شده‌ بودند بازسازی و تعمیر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن مرادی اظهار کرد: با توجه به آسیب‌دیدگی تعدادی از واحدهای مسکونی شهر و روستاهای نهاوند سهمیه در نظر گرفته شده برای سپاه 50 واحد مسکونی بود که تمام آنها مربوط به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی است.

وی با بیان اینکه کار بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی از ابتدای تیرماه آغاز شده است اضافه کرد: در این راستا 6 واحد مربوط به مددجویان بهزیستی تعمیر و تحویل آنها شد.

فرمانده سپاه نهاوند با بیان اینکه 18 واحد از 50 مورد سهمیه سپاه نیاز به بازسازی دارند گفت: برای تعمیر و بازسازی این واحدها تاکنون 36 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با تاکید بر انجام کار بازسازی مابقی واحدها تا قبل از فصل پاییز افزود: گروه‌های جهاد همبستگی با تمام توان تلاش می‌کنند واحدهای مسکونی را تا شهریورماه تحویل مددجویان کنند.

مرادی از همکاری خوب مردم نهاوند در کمک به سیل‌زدگان تقدیر کرد و گفت: مردم خیراندیش نهاوند پس از جاری شدن سیل فروردین‌ماه در شمال و جنوب کشور با کمک‌های نقدی خود و اهدای یک‌میلیارد و 800 میلیون تومان به یاری نیازمندان شتافتند.

وی گفت: انتظار می‌رود این کمک‌ها همچنان ادامه داشته‌ باشد تا بتوان مصالح مورد نیاز منازل آسیب‌‌دیده را تامین کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام