تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38041
18. تير 1398 - 8:59
شهردار شهر گیان نهاوند، گفت: به منظور توسعه امکانات رفاهی ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی عمومی در سراب گیان نهاوند احداث می شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی جلالی اظهار کرد: با توجه به اینکه سراب گیان یکی از مناطق گردشگری مهم غرب کشور و استان همدان می باشد و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند، جهت رفاه حال مسافران عملیات اجرایی احداث ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی جدید در این منطقه توسط شهرداری گیان آغاز شده است.

جلالی گفت: احداث سرویس بهداشتی عمومی یکی از اولویت های کاری فرمانداری و شهرداری گیان است تا بتواند از این طریق در راستای رفاه حال شهروندان گام های موثر بردارد.

وی از آماده سازی ۳۵ غرفه برای واگذاری به متقاضیان در سراب گیان خبر داد و افزود: تا کنون ۱۵ غرفه زیر نظر شهرداری، اماکن نیروی انتظامی، اداره صنعت و معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی فعال شده است.

شهردار گیان از پرداخت عوارض الکترونیکی طی دو ماه آینده با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان در سراب گیان خبر داد و گفت: با توجه به حجم گسترده مسافران و مهمانان به سراب گیان قصد داریم زیر ساخت های لازم این منطقه گردشگری را برای خدمات بیشتر به مردم تقویت کنیم.

علی جلالی بیان کرد: ماموران اداره صمت، تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی و بسیج با حضور و بازرسی مستمر در سراب گیان بر عملکرد غرفه داران نظارت و با هر گونه تخلف، بد حجابی، گران فروشی، اجاده دادن سکو و آلاچیق، عرضه قلیان و …برابر قانون برخورد می کنند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام