تازه های سایت

کد مطلب: 38011
15. تير 1398 - 8:16
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: باهدف غنی‌سازی اوقات فراغت و ایجاد نشاط در ببین جوانان 201 پایگاه در ایام تابستان در نهاوند فعالیت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مهرداد سعدی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و لزوم برنامه‌ریزی برای غنی‌سازی اوقات فراغت، امسال نیز پایگاه‌های ورزشی در ایام تابستان در شهرستان نهاوند فعالیت می‌کنند.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت غنی‌سازی اوقات فراغت و اجرای برنامه‌ها و کلاس‌های ورزشی باید از همه ظرفیت‌ها در این عرصه استفاده کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: برای اوقات فراغت تابستان 30 هیئت ورزشی بانوان و 36 هیئت ورزشی مخصوص آقایان فعال خواهد بود و به اجرای کلاس‌های تابستانه می‌پردازند.

وی بیان کرد: برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان نهاوندی 71 مربی مربوط به بانوان و 95 مربی در بخش آقایان در رشته‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

سعدی نژاد ادامه داد: همه تلاش مجموعه شهرستان فراهم کردن بهترین شرایط در مکان‌های ورزشی برای جوانان است که در این رابطه 38 مکان برای ورزش بانوان و 45 مکان ورزشی برای ورزش آقایان در نظر گرفته‌شده است.

وی گفت: از مجموع 201 کلاس و پایگاه ورزشی در شهرستان نهاوند 120 پایگاه مربوط به آقایان و 81 پایگاه مربوط به بانوان خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: طرح غنی‌سازی اوقات فراغت درمجموع 9 هزار نفر را در شهرستان نهاوند تحت پوشش قرار می‌دهد که شامل 5500 نفر از آقایان و 3500 نفر از بانوان خواهد بود.

وی همچنین گفت: علاوه بر طرح تابستانی اوقات فراغت و با توجه به اینکه زیرساخت‌های خوبی برای میزبانی از تیم‌ها در شهرستان نهاوند فراهم‌شده است در ایام تابستان همچنین میزبان مسابقات ورزشی کشوری و استانی خواهیم بود که باعث ایجاد شورونشاط در شهرستان خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام