تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37962
9. تير 1398 - 7:38
فرماندار نهاوند با بیان اینکه دانشجویان باید در حوزه های مرتبط به تحصیل نسبت به بومی سازی پایان نامه های خود اقدام کنند، گفت: نخبگان دانشگاهی حمایت خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در کارگروه توسعه راهبردی شهرستان نهاوند که با محوریت دانشگاه‌های شهرستان نهاوند در محل دانشگاه ملی و با حضور رؤسای ۶ دانشگاه نهاوند برگزار شد بر لزوم ورود دانشگاهیان به حوزه‌های کشاورزی، گردشگری و صنعت با توجه به پتانسیل شهرستان تاکید کرد.

وی گفت: امروز فرماندار به تنهایی نمی‌تواند نهاوند را در ریل توسعه قرار دهد و در این زمینه همه دستگاه‌ها و مدیران باید پای کار بیایند.

ناصری با بیان اینکه دانشجویان باید در حوزه‌های مرتبط به تحصیل نسبت به بومی سازی پایان نامه‌های خود اقدام کنند، گفت: همه آنچه در توان دستگاه‌های دولتی شهرستان است به کمک این قشر خواهد آمد که در این زمینه از رؤسای دانشگاه‌ها درخواست داریم با نخبگان دانشگاهی موارد مطرح شده را درمیان بگذارند.

فرماندار نهاوند با اشاره به ثبت مقالات متعدد isi توسط جامعه دانشگاهی و اساتید و هیئت علمی دانشگاه‌ها، گفت: این کار گروه باید در حوزه کشاورزی و آب، صنعت و معدن، گردشگری، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت، اشتغال، محیط زیست و راه و شهرسازی و مبلمان شهری با بهره گیری از متخصصان راه توسعه را هموار و روشن کند تا شاهد برکات آن در شهرستان باشیم.

رئیس دانشگاه ملی نهاوند با اشاره به توفیقات علمی دانشگاه نهاوند در بحث ایجاد گلخانه، انتشارات دانشگاهی و غیره، گفت: دانشگاه نهاوند طی ۲ سال گذشته نسبت به قبل ۷۲ درصد افزایش ثبت مقالات ISI داشته است.

حسین مرادی مخلص افزود: دانشگاه ملی نهاوند با توجه به سیاست‌های وزارت علوم آمادگی هرگونه همکاری در راستای توسعه و آبادانی ایران اسلامی به خصوص شهرستان نهاوند را دارد./مهر

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام