تازه های سایت

کد مطلب: 37938
5. تير 1398 - 8:31
دبیر کمیته برنامه ریزی نهاوند در استان همدان گفت: بیشترین سهم تخصیص اعتبارات استان در سال گذشته مربوط به نهاوند است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، جلیل مهر پویا در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان نهاوند عنوان کرد: کمیته برنامه ریزی دولتی کوچک در بحث اعتبارات و تصمیمات مهم شهرستان در توسعه آن است.

وی گفت: اعتبارات شهرستان نهاوند در سال گذشته ۵۲ میلیارد و ۴۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده که ۵۲.۱۴ درصد آن تحقق یافته است.

دبیر کمیته برنامه ریزی نهاوند در استان همدان گفت: این اعتبارات در قالب ۷۰ برنامه عمرانی از جمله تأسیسات فاضلاب شهری، حمل و نقل شهری، تأمین آب، گردشگری و راهسازی توزیع شده است.

مهرپویا با بیان اینکه پروژه‌های مربوط به تأمین آب و مقوله گردشگری بیشترین اعتبارات هزینه شده را داشته‌اند، گفت: بیشترین سهم تخصیص اعتبارات استان در سال گذشته مربوط به نهاوند است.

وی اظهار کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان نهاوند تا حد امکان از تعریف پروژه های جدید خودداری کنند چراکه هدف دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام تا پایان سال جاری است.

جانشین سپاه ناحیه نهاوند نیز با تاکید بر اینکه امروز دستگاه های دولتی باید حداقل ها را برای زندگی مردم فراهم آورند، گفت: در حال حاضر چندین روستای شهرستان نهاوند دارای مشکل آب شرب است که باید برای رفع مشکلات اقدام کرد.

سرهنگ حمید پورمهدی در ادامه از آمادگی قرارگاه سازندگی سپاه برای به نتیجه رساندن پروژه های نیمه تمام و همچنین اجرای پروژه های ضروری در مناطق کم تر توسعه یافته شهرستان در قالب مشارکت خبر داد و گفت: سپاه رسالت خود در راستای کمک به مستضعفان را فراموش نکرده و نخواهد کرد./مهر

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا