تازه های سایت

کد مطلب: 37871
28. خرداد 1398 - 8:43
شهردار گیان با بیان اینکه در حال رایزنی با پیمانکار جهت نصب دوربین مداربسته در سراب گیان هستیم، گفت: سراب گیان برند ملی است و نیازمند اعتبارات ملی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی جلالی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: خدمات در سراب گیان نیازمند اخذ مجوز بکارگیری نیرو و حمایت سایر دستگاههای متولی گردشگری و .... است.

وی گفت: با توجه به عدم زیر ساخت ها در شهر و سراب گیان و تامین اعتبارات لازم باید توجه به شاخصه های گردشگری، جمعیتی و عدم توسعه یافتگی تغییر کند.

جلالی افزود: اعتبارات لازم به سراب گیان به موقع تزریق نشد و مبالغ موجود هم کفاف ایجاد زیر ساختها لازم در جهت رفع دغدغه مردم را نمی دهد هرچند تلاش فرماندار ستودنی بود و این اقدامات انجام شده از جمله ایجاد روشنایی، تامین امنیت، آبرسانی، احداث آلاچیق و سکو و ....... تاثیر بسزایی درجذب گردشگر داشته است.

وی با بیان اینکه در حال رایزنی با پیمانکار جهت نصب دوربین مداربسته در سراب گیان هستیم، گفت: سراب گیان برند ملی است و نیازمند اعتبارات ملی می باشد.

وی همچنین از تخفیف ۴۰ درصدی عوارض شهرداری گیان برای بافت های فرسوده خبر داد.

شهردار گیان گفت: برای تقویت  انگیزه همشهریان گیانی در نوسازی بافت های فرسوده، درخواست 40 درصد تخفیف عوارض پروانه ساختمانی مورد موافقت شورا و کمیته تطبیق فرمانداری قرار گرفته است.

 جلالی افزود: بر همین اساس هم از همشهریان گیانی درخواست می شود تا حداکثر یکماه برای این استفاده از این فرصت به شهرداری گیان مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام