کد مطلب: 37670
8. خرداد 1398 - 3:48
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: مردم شهرهای نهاوند، گیان، برزول و فیروزان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز جهانی قدس را برگزار می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام موسی محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: نام‌گذاری روز جهانی قدس از تدابیر حکیمانه امام خمینی (ره) بود تا مسلمانان همواره مسئله قدس را به‌عنوان مسئله اصلی جهان اسلامی در نظر داشته باشند.

وی اظهار داشت: دشمن صهیونیستی با پایمال کردن حقوق ملت مظلوم فلسطین حق آن‌ها را پایمال کرده است و در این شرایط دنیای اسلامی نباید در مقابل این جنایت‌ها سکوت کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: صهیونیست‌ها با ایجاد تفرقه در بین کشورهای اسلامی سعی دارند مسئله قدس را به فراموشی بسپارند و این وظیفه ما مسلمانان است که از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع کنیم.

وی ادامه داد: روز جهانی قدس فرصت بسیار مناسبی است تا آزادی قدس شریف را فریاد بزنیم و از اقدامات دشمن صهیونیستی اعلام انزجار کنیم.

محبی گفت: صهیونیست‌ها باید بدانند امروز محور مقاومت در فلسطین از قدرت بسیار زیادی برخوردار است و هرگونه تهدید را باقدرت جواب می‌دهند همان‌طور که در هفته‌ها و روزهای قبل هم دیدیم محور مقاومت در فلسطین پاسخ تجاوز صهیونیست‌ها را داد.

 وی بیان داشت: آمریکایی‌ها با پشتیبانی از اقدامات صهیونیست‌ها به دنبال منافع خودشان هستند و با فعالیت‌ها و کارهایی که می‌کنند در پی تحقق اهداف شوم صهیونیست‌ها هستند ولی به یاری خدا پیروزی با مردم فلسطین خواهد بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: مردم مسلمان ایران اسلامی و شهرستان نهاوند به‌رسم هرساله امسال نیز با زبان روزه حضور گسترده‌ای در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.

وی گفت: راهپیمایی امسال روز جهانی قدس جمعه این هفته از ساعت 11 از مقابل مسجد جوانان به سمت مصلا نماز جمعه این شهرستان برگزار می‌شود.

محبی اظهار داشت: علاوه بر شهر نهاوند در شهرهای گیان، فیروزان و برزول نیز مراسم باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان