تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37607
2. خرداد 1398 - 7:07
رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند گفت: عملیات 4 خطه کردن محور نهاوند به بروجرد تا 6 ماه آینده تکمیل و زیر بار ترافیک می رود.

به گزارش پایگاه خبری  گرو، حسین متین در بازدید از ادامه عملیات راه سازی این محور گفت: پروژه ۴ خطه کردن محور نهاوند به بروجرد از پروژه های مهم ملی نهاوند است که در حال انجام است.

وی اظهار داشت: این محور ۴۵ کیلومتر طول دارد که حدود ۲۰ کیلومتر در حوزه استحفاظی نهاوند قرار دارد که تقریبا ۷۰ درصد طول این محور که در حوزه استحفاظی نهاوند است ۴خطه شده است.

متین گفت: پروژه قطعه آخر این محور به طول ۳ کیلومتر می باشد که هم‌اکنون تحت پیمان پیمانکار قرا گرفته و مقرر شده تا ۶ ماه آینده این قطعه هم که در منطقه حساس از نظر جغرافیای قرار دارد زیر ترافیک برود.

 رئیس اداره راه و شهرسازی افزود: متاسفانه بخش زیادی از تصادفات منجر به فوت و جرح در این‌ منطقه رخ میدهد زیرا این محور استان های لرستان به همدان و مرکز کشور را به هم‌ متصل میکند.

وی با اشاره به اینکه در این محور روزانه بالغ بر۱۰۰۰ دستگاه خودرو سبک وسنگین تردد میکنند افزود: وجود این‌حجم از خودرو‌ و همچنین قرارگرفتن چندین روستا در کنار دست این محور شرایط را برای اجرای هر چه سریعتر ۴خطه شدن این محور مهیا کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام