تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37564
28. ارديبهشت 1398 - 8:49
رئیس پلیس راه شهرستان نهاوند گفت: در تصادفات روزهای اخیر در جاده نهاوند-ملایر-آورزمان متاسفانه ۳نفر کشته و ۵ نفر مجروح شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرگرد روح اله گمار در گفتگو با خبرنگاران گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پیکان و کامیون خاور در جاده آورزمان، راننده پیکان جان خود را از دست داد و ۴ نفر دیگر مجروح شدند.

گمار گفت: تجاوز به چپ خودروی سواری پیکان عامل بروز این سانحه رانندگی است.

وی افزود: در تصادف دیگری که در این جاده بین خودرو پژو و تراکتور صورت گرفت؛ راننده تراکتور بعد از برخورد با نیوجرسی داخل جاده جان باخت.

رئیس پلیس شهرستان نهاوند گفت: در سومین تصادف جاده نهاوند-آورزمان-ملایر که چهارشنبه شب هفته گذشته بعلت واژگونی خودرو پراید رخ داد، دو نفر مجروح شدند که به بیمارستان منتقل شدند اما متاسفانه راننده پراید در بیمارستان بعلت شدت جراحات وارده فوت کرد.

محور آورزمان به طول ۳۲ کیلومتر یکی از مناطق حادثه خیر استان همدان شناسایی شده است. در این محور ، سالانه بین ۱۷ تا ۳۵ نفر، جان خود را از دست می‌دهند.

*** همچنین علی کتیراچی رئیس اورژانس شهر بروجرد گفت: تصادف دو دستگاه خودرو در محور بروجرد - نهاوند ۲کشته و ۲مصدوم بر جای گذاشت.

وی اظهار داشت: عصر امروز یک دستگاه پراید و یک دستگاه وانت در جاده بروجرد به سمت نهاوند باهم برخورد کردند.

کتیراچی افزود: براثر این حادثه دو نفر در دم جان باختند و دو نفر دیگر به‌شدت مجروح شدند.

رئیس اورژانس بروجرد تصریح کرد: یکی از مجروحین به بیمارستان بروجرد منتقل شد و یکی دیگر از مجروحین به بیمارستان نهاوند انتقال داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام