تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37462
16. ارديبهشت 1398 - 7:42
کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: در آستانه ماه مبارك رمضان 1۷۵ مبلغ به مساجد نهاوند اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی ترکاشوند اظهار کرد: در آستانه ماه مبار‌ک رمضان 175 مبلغ و روحانی برای اقامه نماز جماعت و اجرای برنامه‌های قرآنی به مساجد شهر و روستاهای نهاوند اعزام شدند.

وی افزود: این مبلغان شامل 150 نفر از روحانیون بومی شهرستان و 25 نفر از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم هستند.

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: این مبلغان از امروز تا پایان ماه مبارک در مساجد شهر و روستاها مستقر شده و ضمن اقامه نماز جماعت، برنامه‌های فرهنگی متناسب با ماه رمضان اجرا می‌کنند.

وی به برنامه‌های فرهنگی که در طول ماه مبارک رمضان در سطح مساجد اجرا می‌شود اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه ماه رمضان ماه عبادت و خودسازی و مقابله با شیاطین است مبلغان در ایام ماه مبارک به تبیین معارف و ارزش‌های دین از نگاه آیات و روایات می‌پردازند.

ترکاشوند افزود: از آنجا که یکی از برنامه‌های دشمن به کار بردن شیوه های نرم و تهاجم فرهنگی است مبلغان باید اهداف دشمنان انقلاب را تبیین کرده و در بین مردم بصیرت‌افزایی کنند.

وی برگزاری تفسیر قرآن ، جزء خوانی قرآن کریم، برگزاری ویژه برنامه‌های شب‌های قدر، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی را از دیگر برنامه های مبلغین در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی نهاوند برگزاری مراسم بزرگ جزء خوانی قرآن کریم در مصلی نماز جمعه را از جمله برنامه‌های این اداره با همکاری سایر ادارات عنوان کرد و گفت: این مراسم با همکاری دفتر امام جمعه، فرمانداری و ارشاد تا پایان رمضان قبل از نماز ظهر و عصر در مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام