تازه های سایت

کد مطلب: 37337
30. فروردين 1398 - 16:05
امام جمعه نهاوند گفت: نیروهای مسلح با تکیه بر خودباوری و استفاده از ظرفیتهای بومی به درجه ای از اقتدار و توانمندی رسیده اند که دشمنان را نامید کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و در راس آنها آمریکای جنایتکار از هر نیرنگ و خدعه ای برای ضربه زدن به کشورمان استفاده می کنند ولی جرئت تهدید نظامی کشور را ندارند.

وی اظهار داشت: در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیروهای مسلح با تکیه بر خودباوری و استفاده از ظرفیتهای بومی به درجه ای از اقتدار و توانمندی رسیده اند که دشمنان را نامید کرده اند.

امام جمعه نهاوند افزود: ارتش و سپاه نیرومند و با اقتدار ما امروز در مقابل توطئه و تهدیدهای دشمنان با اقتدار ایستاده است و این اتحاد و اقتدار دشمنان را عصبانی کرده است.

وی گفت: در همین سیل اخیر هم مردم دیدند که ارتش و بسیج و سپاه با تلاش و کوشش فراوان به کمک مردم آمدند و نشان دادند نیروهای مسلح در قلب و دل مردم جای دارند.

مغیثی در ادامه با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش گفت: دشمنی آمریکایی ها با مردم ایران اسلامی تمام نمی شود چون آنها با اصل انقلاب مخالف هستند و انقلاب اسلامی بود که توانست نقشه های دشمنان را در منطقه خنثی کند.

وی بیان داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند نفسهای آخر دشمنیِ دشمن است و به یاری خدا ملت سرافراز ایران اسلامی بر دشمنان و مشکلات پیروز می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد