تازه های سایت

کد مطلب: 37329
28. فروردين 1398 - 14:20
فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از کشف چند محموله کالای قاچاق به ارزش بيش از يک ميليارد ريال و دستگيري 4 متهم در اين خصوص خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ شا احمد ساکی در تشريح اين خبر بيان داشت: کارکنان انتظامی شهرستان نهاوند با تدوين طرح جامع مبارزه با قاچاق کالا در هفته هاي گذشته، اجراي اين طرح را با استفاده از توان و امکانات موجود در سطح شهرستان در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا روز گذشته ماموران انتظامي بخش خزل شهرستان نهاوند با رصد دقيق اطلاعاتي ،4خودروي سواري حامل کالاي قاچاق را شناسايي و آن ها را توقيف کردند.

ساکی بیان کرد: در بازرسي از این خودروها، مجموعا 17دستگاه کولر گازي پنل دار قاچاق و فاقد مجوز کشف شد.

 وی ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامي گاماسياب نيز با انجام اقدامات اطلاعاتي موفق به کشف 150کيسه آرد قاچاق و غير مجاز از منزل فردي واقع در يکي از روستاهاي شهرستان شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند اظهار داشت: ارزش اقلام قاچاق کشف شده بيش از يک ميليارد ريال برآورد شده است.

وی در پایان گفت: موضوع مبارزه با قاچاق کالا به عنوان يکي از اولويت هاي اجرايي به صورت جدي در دستور کار پليس قرار خواهد داشت و البته نبايد از نظر دور داشت که يکي از مهمترين عناصر و اهرم هاي تقويت توانمندي هاي پليس در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مشارکت مردمي است، لذا از شهروندان درخواست مي شود هر گونه اخبار و اطلاعات در حوزه هاي مختلف جرم را در اسرع وقت به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام