تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37307
26. فروردين 1398 - 12:50
رئیس هیات فوتبال نهاوند از انتخاب هیات فوتبال این شهرستان به عنوان هیات برتر استان خبر داد و برگزاری کلاس‌های آموزشی و بازآموزی برای مربیان و داوران را از برنامه‌های جدی سال جاری عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، شهریار شمس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: طی ارزیابی‌ هیات فوتبال استان، هیات فوتبال نهاوند به خاطر عملکرد  خوبی که در رده‌های مختلف داشت به عنوان هیات فوتبال برتر استان در سال 97 معرفی شد.

وی گفت: سال 97 سال خوبی برای فوتبال نهاوند بود و ورزشکاران مستعد ما با وجود مشکلات مختلف درخشش خوبی از خود به یادگار گذاشته و در رده‌های مختلف مقام های برتری را کسب کردند.

رئیس هیات فوتبال نهاوند اضافه کرد: علاوه بر فوتبال، ورزشکاران ما در فوتسال توانستند قابلیت‌های خود را نشان داده و در سطح استان و لیگ‌های کشوری درخشش داشته باشند.

وی استقبال کم‌نظیر ورزشکاران از برگزاری مسابقات فوتبال جام نوروری را نشاندهنده استعداد جوانان این شهرستان و علاقمندی آنها به این ورزش پرطرفدار عنوان کرد و افزود: در جام نوروری فوتبال بیش از 100 تیم از بخش‌های چهارگانه شرکت داشتند که با استقبال شایان توجهی برگزار شد.

شمس برگزاری کلاس‌های آموزشی و بازآموزی برای مربیان و داوران را از برنامه‌های جدی هیات فوتبال در سال جاری عنوان کرد و گفت: اولین دوره بازآموزی داوران در فروردین‌ماه با حضور دبیر هیات فوتبال استان برگزار شد و در نظر است این دوره‌ها برای مربیان طی سال جاری تداوم داشته باشد.

وی در پایان خواستار توجه جدی‌تر مسوولان استان و شهرستان به این رشته پرطرفدار در نهاوند و رفع مشکلات آنها شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان