تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37264
21. فروردين 1398 - 13:04
امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان نهاوند پس از اقدام خصمانه آمریکایی‌ها در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران با حضور در محل سپاه شهرستان با فرمانده سپاه نهاوند دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، پس از اقدام سخیف و خصمانه آمریکا و قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، حجت‌الاسلام مغیثی امام‌جمعه و مراد ناصری فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان نهاوند در دیدار با سرهنگ حسن مرادی فرمانده سپاه نهاوند در حمایت از این نهاد انقلابی و به‌منظور محکومیت دوباره این اقدام با پوشیدن لباس این نهاد مقدس اعلام کردند از اقدامات سپاه پاسداران حمایت می‌کنند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جز لاینفک و جدانشدنی از پیکرهٔ قدرتمند نظام و ایران اسلامی است و ملت یک‌صدا و باقدرت در کنار سپاه خواهند ایستاد.

حجت‌الاسلام مغیثی در این دیدار با تبریک روز پاسدار و با اعلام حمایت از سپاه گفت: سپاه یکی از ارکان اصلی دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و همه مردم ایران اسلامی پشتیبان این نهاد انقلابی هستند.

وی اظهار داشت: اینکه حضرت امام (ره) فرموده‌اند اگر سپاه نبود کشور نبود، گواه بر همین مطلب است و ما نیز حمایت قاطع خود را از سپاه و اقدامات این نهاد انقلابی اعلام می‌داریم و خود را جدای از سپاه نمی‌دانیم.

امام‌جمعه نهاوند افزود: اینکه سران استکبار این روزها کینه خود را از سپاه بیش‌ازپیش آشکار کرده‌اند بیانگر این است که سپاه در راستای پیشبرد اهداف انقلاب حرکت می‌کند و این عصبانیت ناشی از موفقیت سپاه در برابر استکبار جهانی است.

وی افزود: با یاری خدا و با هدایت‌های مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم از سپاه پاسداران این نهاد مقدس همچون گذشته باقدرت در راستای اهداف انقلاب اسلامی حرکت خواهد کرد و دشمنان را ناامید می‌کند.

همچنین مراد ناصری فرماندار نهاوند با تشکر از خدمات و اقدامات این نهاد انقلابی ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا حمایت قاطع خود را از سپاه اعلام کرد.

وی گفت: عصبانیت و اقدامات دشمن در مقابل سپاه به خاطر فعالیت‌هایی است که سپاه در راستای اعتلای کشور انجام داده است چون سپاه در هرکجا واردشده موفق بوده است و این را در طول سال‌های گذشته بارها نشان داده است.

امروز همچنین جلالوند معاون سیاسی، امنیتی فرماندار، ریاست بنیاد شهید، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری، حجت‌الاسلام محبی امام‌جمعه شهر فیروزان و رئیس اداره تبلیغات اسلامی به همراه پرسنل اداره، حجت‌الاسلام ترکاشوند نمایندگی ولی‌فقیه و مدیریت و پرسنل جهاد کشاورزی، ریاست و پرسنل اداره صنعت معدن و تجارت، پرسنل شهرداری و دانشگاه علمی و کاربردی نهاوند، مدیر حوزه علمیه، پرسنل اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان رئیس و پرسنل بیمارستان شهید قدوسی نهاوند و سایر مسئولین با سرهنگ حسن مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند به مناسبت روز پاسدار دیدار و با این نهاد انقلابی در راستای حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی اعلام همبستگی کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

ما شدیم هشتاد ملیون یک سپاه تا کنیم بنیاد دشمن را تباه

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا