تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37141
4. فروردين 1398 - 2:49
سپاه ناحیه نهاوند در اطلاعیه ای از همشهریان نهاوندی درخواست کرد کمک های خود را برای ارسال به مناطق سیل زده به پایگاه ها، حوزه ها و سپاه شهرستان تحویل دهند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سپاه ناحیه نهاوند در اطلاعیه ای اعلام کرد: شهروندان نهاوندی کمکهای خود برای هموطنان سیل زده شمال کشور را به پایگاه ها، حوزه های بسیج و سپاه ناحیه نهاوند تحویل دهند.

در این اطلاعیه آمده: شهروندان محترم و نوعدوست نهاوند ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول سال نو، با توجه به حجم بالای خسارتهای ناشی از سیل در استانهای شمالی و ضرورت امدادرسانی به هموطنان گرفتار در محاصر‌ه سیل و کسانی که در آغازین روزهای سال نو، خانه و کاشانه خود را از دست داده اند، تقاضا می‌شود در اقدام بشردوستانه کمک‌های خود را به پایگاه ها، حوزه ها و سپاه ناحیه نهاوند تحویل نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست سیل زدگان عزیز برسد.

پیشاپیش از همه شما مردم همیشه در صحنه، انقلابی و جهادی شهرستان نهاوند کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم.

اقلام مورد نیاز: چادر، مواد خوراکی و غذایی، پتو و لباس، کنسرو

آمادگی پایگاه ها و حوزه های بسیج سپاه ناحیه نهاوند برای جمع آوری کمکهای مردم

 سرهنگ حسن مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند نیز اعلام کرد: در راستای کمک به هم وطنان آسیب دیده در سیل اخیر استان های گلستان و مازندران کلیه حوزه های مقاومت بسیج شهرستان نهاوند برای جمع آوری کمکهای مردمی و ارسال در سریعترین زمان ممکن آماده هستند.

وی افزود: شماره حساب های 5151818086011 نزد بانک سپه به نام حوادث غیر مترقبه سازمان بسیج و 3810/35/11504545/1  نزد بانک انصار به نام سپاه استان جهت کمک به مردم سیل زده در اختیار همشهریان است.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام