تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37132
4. فروردين 1398 - 2:14
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید برای تحقق شعار سال موانع قانونی را برطرف و اگر نیاز به قانون برای صادرات و واردات است تصویب کند.

به گزارش پایگاه خبری گروحسن بهرام نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی و شعار سال اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب مثل خونی بر پیکره اجتماع تزریق شد و شعارهایی مبنی بر اینکه باید برای زندگی بهتر و رفاه با کشورهای اروپایی همراهی کنیم و به آنها وصل شویم را تغییر داد.

 وی افزود: رهبر انقلاب حیات و روحیه دوباره به جامعه تزریق کرد و اعتماد جامعه که در اثر سؤمدیریت، گرانی ها آسیب دیده بود ترمیم شد.
 
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رونق تولید و ایجاد اشتغال باید به داشته های خودمان متکی باشیم خاطرنشان کرد: باید با کشور های دیگر ارتباط داشته باشیم اما این شاگردی برای همیشه نیست.
بهرام نیا افزود:  ما به ارتباطی نیاز داریم که استعماری و استثماری و به حالت غربزدگی نباشد.
وی تصریح کرد: ما نباید از اقتصاد مقاومتی و درونزای خود و ظرفیت‌های بالقوه کشور غافل شویم. از این ظرفیت ها در راستای تولید اشتغال و صادرات باید استفاده کنیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری مجلس و قوه مجریه را توصیه کردند تصریح کرد: سخنان رهبر انقلاب باید نصب العین مسئولین قرار بگیرد تا سال آینده در راستای تحقق منویات ایشان حرکت کنیم.

 بهرام نیا گفت: قوه مقننه و مجریه باید پای کار باشند تا رونق اقتصادی شکل بگیرد و مردم عملاً و عیناً آن را لمس کنند.

وی با اشاره به انتقاد رهبر انقلاب از  مجلس شورای اسلامی و با تاکید بر اینکه باید برای  تحقق شعار سال بر اساس داشته‌های خود حرکت کنیم عنوان کرد: منتخبین مردم در مجلس با سخنان رهبر انقلاب تکان خوردند. مجلس باید برای تحقق شعار سال موانع قانونی را برطرف و اگر نیاز به قانون برای صادرات و واردات است تصویب کند.

 عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید مجلس در خصوص لوایح استعماری که محدود کننده اقتصاد مقاومتی است هشیار باشد.
 
بهرام نیا با اشاره به لبخند اروپایی ها و نشان دادن در باغ سبز آنها بیان کرد:  نباید به وعده های آنها دلخوش باشیم. آنها مثل لبه قیچی هستند و منبع و جوشش آنها یکی است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام