تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37127
3. فروردين 1398 - 11:57
فرمانده سپاه کربلا از اعزام و به‌کارگیری ماشین‌آلات سنگین امدادی سپاه و حتی خودروهای نظامی به شهرستان‌های سیل‌زده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو،محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا درباره اقدامات سپاه در سیل چند روز گذشته مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وظیفه سپاه این است که در حوادث مترقبه و غیرمترقبه در خط مقدم امدادی باشد.

وی افزود: در سیل چند روز اخیر نیز ۲۰۰ پاسدار و نیروهای بسیجی زودتر از همه دستگاه‌ها به صورت سازمان یافته برای کمک به مردم سیل‌زده سیمرغ، بهنمیر، میاندورود، هزارجریب، ساری و نکا وارد عمل شدند.

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: در بخش مهندسی اعزام و به‌کارگیری ماشین‌آلات سنگین امدادی سپاه و حتی خودروهای نظامی به شهرستان‌های سیل‌زده صورت گرفت.

بیشتر بخوانید:

گلستان را آب برد؛ همه به دنبال آقای استاندار می‌گردند

دستورات رئیس جمهور برای کمک به مناطق سیل‌زده

عکس / وضعیت تاسف بار هموطنان در آق قلا

روستاهای گلستان زیر آب رفتند

وی تصریح کرد: نیروهای امدادی بسیج برای مقابله با بحران به صورت عملی وارد میدان شدند از توزیع مواد غذایی بین سیل‌زدگان تا به‌کارگیری قایق‌ها و جت اسکی‌های سپاه برای نجات جان مردم محاصره‌شده در سیل بخشی از اقدامات امدادی سپاه بود.

بابایی در پایان با توضیح این نکته درباه اینکه اقدامات سپاه دیده نمی‌شود و مسؤولان در گزارش‌ها خود از نهادی رسمی که زیرنظر دولت هستند نام می‌برند اما از اقدامات سپاه حرفی نمی‌زنند، گفت: هر چند اقدامات سپاه و بسیج نیازی به برجسته شدن در بین مردم ندارد چون مردم دارند خدمات سپاه را می‌بینند اما این انتظار از مسؤولان و رسانه‌ها می‌رود برای تقویت و تشویق روحیه مردمی در مشارکت‌های عمومی حضور امدادی سپاه و بسیج را گزارش دهند.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان