تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37073
25. اسفند 1397 - 7:50
امام جمعه نهاوند گفت: هیچ نظارتی بر بازار نیست، و در این شرایط آشفته‌بازار اقتصادی مسئولینی که می‌توانند مشکلی را حل کنند باید قدم بردارند و دین خود را ادا کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی گفت: حداقل کار مسئولین در ایام عید مقابله با هرج‌ومرج قیمت‌ها باشد چراکه متأسفانه در حال حاضر در شهرستان انگار هیچ نظارتی بر بازار نیست و مسئولین این مهم را فراموش کرده‌اند.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به اینکه با تلاش و مدیریت بزرگ‌ترین ضربه را به آمریکا خواهیم زد، گفت: آمریکا ادعا کرده با تحریم و مسائل دیگر بیشترین ضربه را به ایران زده لذا حالا که دشمن این جنگ را راه انداخته خود مردم به هم رحم کنند و با مسائلی همچون گرانی اجناس و غیره به تهدیدها و تحریم‌های دشمن دامن نزنند.

وی در ادامه با اشاره به تجلیل از مدافعین حرم و نشان اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی، گفت: این به معنای تجلیل از همه مدافعان حرم و خانواده شهدا بود که رهبری از سردار سلیمانی تجلیلی کردند.

حجت‌الاسلام مغیثی در ادامه با اشاره به انتصاب آیت‌الله رئیسی به‌عنوان رئیس قوه قضائیه، گفت: امیدواریم با انتصاب آیت‌الله رئیسی همچنان که رهبری و مردم تأکیددارند تحول همه‌جانبه‌ای در قوه قضائیه صورت بگیرد و در مبارزه با تخلفات و مفاسد جدی‌تر باشد و نسبت به احقاق حق مردم و محرومین جدی و دقیق عمل کنند تا مردم قوه قضائیه را محلی امن برای گرفتن حق‌وحقوق خود بدانند.

وی بابیان اینکه؛ اینکه مفسد و دزد مشخص باشد و حکمی صادر شود اما آن‌چنان‌که باید برخورد نشود و این تعلل موردپسند مردم و رهبری نیست، گفت: قوه قضائیه شمشیر نظام است و باید قاطع عمل کند تا متخلفین و مفسدان جرانت نکنند به دنبال آن بروند.

امام‌جمعه نهاوند با تأکید بر ساده زیستی مسئولین و رابطه مستقیم آن با دلگرمی مردم، گفت: برخی از مسئولین شهرستان محل سکونتشان در شهرستان نیست و در استان و یا شهرهای دیگر ساکن هستند و با ماشین دولتی رفت‌وآمد می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه این مسئله خلاف شرع و قانون است همچنان که فرماندار در جلسه شورای اداری شهرستان بر این مهم تأکید ویژه داشتند، گفت: مگر نهاوند چه مشکلی دارد که مسئولین خانواده خود را به نهاوند نمی‌آورند و یا با ماشین خود رفت‌وآمد نمی‌کنند؟ چرا بابیت المال رفت آمد می‌کنند و سوءاستفاده می‌کنند؟

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان