تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37064
24. اسفند 1397 - 9:41
رئیس میراث فرهنگی نهاوند از آغاز اجرای طرح تاکسی توریست در آستانه نوروز ۹۸ در نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، طرح تاکسی توریست و تاکسی کتاب پیش از ظهر پنجشنبه با حضور رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نهاوند کلید خورد.

محسن جانجان بابیان اینکه هدف از اجرای این طرح معرفی اماکن گردشگری با ارائه راهنمایی از طرف رانندگان حمل‌ونقل شهری و نقشه گردشگری شهرستان است، گفت: در این راستا طی هماهنگی‌های صورت گرفته با شهرداری و شورای شهر نهاوند در ایام نوروز تعدادی از ناوگان حمل‌ونقل شهری نهاوند با بیلبورد مشخص در سطح شهر آماده ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی هستند.

شهردار نهاوند نیز در این خصوص گفت: با توجه به بهره مندی نهاوند از اماکن گردشگری، تاریخی و فرهنگی و ضرورت شناساندن بیش‌ازپیش این دارایی‌ها به مردم؛ امروز و در آستانه سال نو طرح تاکسی توریست و تاکسی کتاب در نهاوند اجرا شد.

محمدحسین پورعنوان کرد: این طرح باهدف شناساندن مناطق تفریحی و گردشگری و افزایش سرانه مطالعه به همت اداره میراث فرهنگی و سازمان حمل‌ونقل عمومی شهرستان نهاوند اجرایی شده است.

وی بابیان اینکه در ابتدای آغاز این طرح بیش از ۱۰ تاکسی به کتب و نقشه‌های گردشگری به‌روز مجهز می‌شوند، گفت: آنچه در برنامه بلندمدت در نظر گرفته‌شده تجهیز بیش از ۱۰۰ دستگاه تاکسی به این خدمت است.

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین