تازه های سایت

کد مطلب: 36982
13. اسفند 1397 - 8:58
فرمانده انتظامی نهاوند از کشف 30 رأس دام فاقد مجوز دامپزشکی و قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ شا احمد ساکی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: مأموران در حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف می‌کنند که پس از بازرسی از خودرو متوجه وجود دام بدون مجوز دامپزشکی در این خودرو می‌شوند.

وی اظهار داشت: در بازرسی‌های صورت گرفته از این خودرو، 30 رأس گوسفند فاقد هرگونه مجوز بهداشتی و قاچاق کشف و متهم به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی نهاوند افزود: در این رابطه کامیون به همراه راننده جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی دلالت داده شد و برای متهم پرونده تشکیل و به دستگاه قضایی ارجاع داده شد.

وی عنوان کرد: ارزش محموله کشف‌شده بالغ‌بر 80 میلیون تومان برآورد شده است.

ساکی اظهار داشت: از مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و هرگونه پیشنهاد و انتقاد نسبت عملکرد پلیس را به سامانه 197 اطلاع دهند.

وی همچنین گفت: مأموران در حین گشت زنی متوجه وجود یک دستگاه وانت دریکی از مناطق می‌شوند که تعدادی تابلوی راهنمایی و رانندگی و مقداری کابل برق سرقت شده در این خودرو وجود داشته است.

فرمانده انتظامی نهاوند افزود: در این رابطه خودرو توقیف و راننده خودرو نیز دستگیر و جهت انجام مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام