تازه های سایت

کد مطلب: 36875
1. اسفند 1397 - 9:33
مسئول امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: به مناسبت فرا رسیدن میلاد پر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر ، جنگ بزرگ شادی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در بین عموم مردم و تشویق هنرمندان جوان, توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، امیر بحیرایی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این جنگ با اجرای کمدی هنرمندان برجسته حوزه نمایش ، اجرای موسیقی صحنه ای توسط هنرمندان صاحب نام ، شعبده بازی و مسابقه و اجرای استند آپ توسط هنرمندان برنامه لیمو ترش به روی صحنه خواهد رفت و با توجه به اینکه جنگ شادی یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های هنری است که در آن برنامه‌های متنوع و شادی به اجرا درمی‌آید تأثیر زیادی در افزایش روحیه افراد و ایجاد نشاط اجتماعی خواهد داشت .

وی تصریح کرد: به همین مناسبت و با اولویت دادن به آموزش نکات اخلاقی و مباحث پیشگیری از اعتیاد ، این بلای خانمان سوز ، هنرمندان نهاوندی جنگ شادی را در نهاوند  اجرا می‌کنند.

وی افزود: این برنامه شاد و متنوع از 4 اسفند ماه به مدت 4 روز صبح در 2 سانس 8 و 10 ویژه دانش آموزان و 2 سانس ویژه بعد از ظهر 3 و5 در محل تالار اندیشه مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) واقع در بلوار شهید بهشتی خیابان دانش روبروی خانه معلم  آماده استقبال از عموم مردم است .

بحیرایی با بیان اینکه فرا رسیدن این جشن عظیم و گرامیداشت روز مادر فرصتی مغتنم است برای در کنار هم بودن خانواده ها و شاد بودن آنها و  از آنجا که ایام اسفند ماه با آداب و رسوم و سنت‌های محلی همراه است، وظیفه خود می‌دانیم نقش خود را در پاسداشت این فرهنگ‌ها با برنامه‌های مناسب، شاد و مردم‌پسند ایفا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: به منظورحمایت از این گروه های هنری با هماهنگی‌های انجام شده با اداره آموزش و پرورش نهاوند بلیط‌ های این جنگ به صورت نیم بها در اختیار مدارس قرار می گیرد.  همچنین کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان ، اعضای بسیج ، خانواده های شهدا و ایثارگران و دانش جویان با ارائه کارت شناسایی از 40 در صد تخفیف این برنامه بهره مند خواهند شد .

بحیرایی در پایان از عموم مردم دعوت به عمل آورد با حضور خود و استفاده از این برنامه هم لحظات شاد و مفرحی برای خود و خانواده به وجود آورند و هم هنرمندان و حوزه هنر و فرهنگ شهرستان را مورد حمایت خود قرار دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام