تازه های سایت

کد مطلب: 36791
22. بهمن 1397 - 12:32
امام‌جمعه نهاوند در راهپیمایی 22 بهمن:
چهل‌سالگی انقلاب با حضور باشکوه مردم ماندگار شد
امام‌جمعه نهاوند گفت: جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و با بصیرت مردم ماندگار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان نهاوند گفت: از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان انقلاب بر ضد مردم شروع شد ولی ملت قهرمان همیشه با حضور به‌موقع خود جواب این توطئه‌ها را بااقتدار داده است.

وی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان، منافقین و تجزیه‌طلب‌ها را به جان انقلاب انداختند و 17 هزار نفر از مردم عادی را ترور کردند و به شهادت رساندند ولی موفق نشدند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان سپس صدام را تجهیز و پشتیبانی کردند تا کار انقلاب را یکسره کنند ولی با رشادت‌های رزمندگان و مقاومت ملت ایران در این راه نیز شکست خوردند.

وی ادامه داد: پس از جنگ نیز دشمنان فتنه‌های 78 و 88 را به راه انداختند تا بین مردم و نظام جدایی بیندازند و در سال‌های اخیر نیز با ایجاد ناامنی و فشار اقتصادی درصدد ضربه زدن بودند ولی بازهم شکست خوردند.

مغیثی گفت: به اعتراف خود آن‌ها تنها عاملی که تا امروز نگذاشته است که دشمنان به هدف خود برسند وجود امام راحل و پس از ایشان هدایت‌های مقام معظم رهبری و تبعیت مردم از ولایت‌فقیه است.

وی بیان داشت: مردم در همه عرصه‌های بعد از انقلاب با بصیرت و ولایتمداری خود نشان دادند ذره‌ای از آرمان‌های مقدس شهدا و انقلاب اسلامی عقب نخواهند نشست و همواره پشتیبان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان در سال‌های اخیر و به‌خصوص سال گذشته و امسال با هزینه‌های زیاد درصدد ایجاد ناامنی در کشور بودن که با هوشیاری و بصیرت مردم در این راه نیز شکست خوردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیشرفت‌های عظیم انقلاب اسلامی در طول این 4 دهه دشمنان و به‌خصوص آمریکایی‌ها را عصبانی کرده است و این‌همه ایجاد مشکلات و تحریم‌ها به خاطر این است که در سال 57 انقلاب اسلامی ایران را از دست آن‌ها درآورد و در ماه‌های اخیر نیز انقلاب اسلامی خاورمیانه را از چنگ آن‌ها درآورده است.

مغیثی گفت: به اعتراف خودشان میلیاردها دلار در منطقه هزینه کردند ولی چیزی به دست نیاوردند و به برکت خون شهدا امروز ایران اسلامی در منطقه دست برتر را دارد و بااقتدار و عزتمند در مقابل آن‌ها ایستاده است.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام