تازه های سایت

کد مطلب: 36782
21. بهمن 1397 - 14:13
استاندار همدان در مراسم افتتاح دانشگاه ملی نهاوند:
راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش وحدت مردم ایران است
استاندار همدان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرتی از وحدت مردم عزیز ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و حضور مردم دشمنان را مانند قبل ناامید می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید سعید شاهرخی در مراسم افتتاح دانشگاه ملی نهاوند با بیان اینکه از حرکت‌های به یاد ماندنی، حرکت گروه انقلابی ابوذر نهاوند بود، اظهار کرد: این حرکت نماد مقاومت مردم نهاوند است.

وی افزود: شهرستان نهاوند در مبارزات همیشه پیشگام بوده و در دوران دفاع مقدس نیز به عینه این مقاومت را مشاهده کرده‌ایم.

استاندار همدان گفت: نهاوند به عنوان اولین شهر در کشور بود که مجسمه شاه را به زیر کشید و نشان می‌دهد مردم نهاوند پیشتاز مبارزه بودند.

وی اضافه کرد: با توجه به همت والای مردم و پیوندی که با رهبر، آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی دارند این مسیر را با قدرت ادامه می‌دهند.

شاهرخی بیان کرد: انقلاب اسلامی استقلال و عزت را برای کشورمان به ارمغان آورد که دستاورد بسیار عظیمی است.
وی افزود: در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم با حضور پرشور و آگاهانه خود جواب دندان‌شکنی به یاوه‌گویان و استکبار جهانی‌می‌دهند.

وی ادامه داد: حضور معنادار مردم در راهپیمایی فردا تجدید پیمان مجددی با ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری خواهد بود تا به دشمنان نشان دهند همیشه پایبند انقلاب اسلامی هستند.

استاندار همدان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرتی از وحدت مردم عزیز ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و حضور مردم دشمنان را مانند قبل ناامید می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام