تازه های سایت

کد مطلب: 36774
21. بهمن 1397 - 0:54
سردار مجیدی در یادواره شهدای بخش زرین دشت و شهر برزول نهاوند:
22 بهمن امسال دشمن ناامیدتر از قبل خواهد شد
فرمانده سپاه استان همدان گفت: با آگاهی و بصیرت مردم ولایتمدار ایران اسلامی، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از هر سال برگزار خواهد شد و در چهلمین سال پیروزی انقلاب باز هم دشمنان ناامید خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار مظاهر مجیدی در یادواره ۱۳۰ شهید بخش زرین‌دشت و شهر برزول نهاوند گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و ایستادگی و مقاومت جانانه رزمندگان اسلام باعث پیشرفت‌های بسیار زیادی شده است.

وی اظهار داشت: شهدا با رشادت و شجاعت مثال‌زدنی از جان خود گذشتند تا امروز ما در آسایش باشیم و انقلاب اسلامی به مسیر پرافتخار خود ادامه دهد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: در طول این 40 سال دشمنان از همه توان خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده کردند ولی به برکت هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و حضور همیشه در صحنه مردم، توطئه‌های دشمنان خنثی شده است.

وی عنوان کرد: در سال‌های اخیر نیز دشمنان با شدت بخشیدن به فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها و تهدیدها درصدد ناامید کردن مردم و القای ناکارآمدی نظام هستند ولی با هوشیاری مردم و مقاومت آنها این توطئه‌ها نیز خنثی شده است.

مجیدی بیان کرد: در طول این 40 سال پیشرفت‌های عظیم و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی به حدی چشمگیر بوده که دشمنان انقلاب نیز به این پیشرفت‌ها اعتراف می‌کنند.

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی اعلام کردند که نخواهند گذاشت جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی برگزار شود ولی به کوری چشم دشمنان امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و برای دهه فجر برنامه‌های بسیار خوبی اجرا شده است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: پیشرفت‌های زیاد ملت ایران اسلامی در طول این 40 سال باعت خوشحالی دوستداران و عصبانیت دشمنان انقلاب شده است.
وی گفت: همه تلاش دشمن برای کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال است که با بصیرت و آگاهی مردم  ان‌شالله امسال پرشورتر از همیشه برگزار می‌شود.

مجیدی اظهار داشت: دشمنان باید بدانند که دوران تهدید ملت ایران اسلامی به پایان رسیده و انقلاب اسلامی با اقتدار و صلابت در مقابل دشمنان ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد: با آگاهی و بصیرت مردم ولایتمدار ایران اسلامی، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از هر سال برگزار خواهد شد و در چهلمین سال پیروزی انقلاب باز هم دشمنان ناامید خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان