تازه های سایت

کد مطلب: 36749
18. بهمن 1397 - 8:25
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: سامانه بارشی از فردا شب از سمت جنوب وارد استان می شود و به صورت بارش باران و ریزش برف آسمان استان را تحت تاثیر قرار می دهد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسن باقری شکیب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سامانه دارای رطوبت اندکی است و به مدت یک هفته در استان ماندگار خواهد بود.
وی با بیان اینکه آسمان استان در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا تمام ابری و همراه با وزش باد ملایم پیش بینی می شود، اظهار داشت: بارش باران از اواخر فردا آغاز می شود و فعالیت این سامانه در روز جمعه و صبح شنبه به اوج خود می رسد.
باقری شکیب اضافه کرد: در پی فعالیت این سامانه، دمای استان نسبت به این هفته سه تا پنج درجه افزایش می یابد.
وی اظهار داشت: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 10 درجه سانتیگراد زیر صفر و بیشینه دمای این شهر پنج درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان افزود: نهاوند با هشت درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و کبودراهنگ با 11 درجه سانتی گراد زیر صفر به عنوان سردترین شهر استان به ثبت رسیدند.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است و زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد