تازه های سایت

کد مطلب: 36749
18. بهمن 1397 - 8:25
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: سامانه بارشی از فردا شب از سمت جنوب وارد استان می شود و به صورت بارش باران و ریزش برف آسمان استان را تحت تاثیر قرار می دهد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسن باقری شکیب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سامانه دارای رطوبت اندکی است و به مدت یک هفته در استان ماندگار خواهد بود.
وی با بیان اینکه آسمان استان در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا تمام ابری و همراه با وزش باد ملایم پیش بینی می شود، اظهار داشت: بارش باران از اواخر فردا آغاز می شود و فعالیت این سامانه در روز جمعه و صبح شنبه به اوج خود می رسد.
باقری شکیب اضافه کرد: در پی فعالیت این سامانه، دمای استان نسبت به این هفته سه تا پنج درجه افزایش می یابد.
وی اظهار داشت: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 10 درجه سانتیگراد زیر صفر و بیشینه دمای این شهر پنج درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان افزود: نهاوند با هشت درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و کبودراهنگ با 11 درجه سانتی گراد زیر صفر به عنوان سردترین شهر استان به ثبت رسیدند.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است و زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام