تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36716
15. بهمن 1397 - 2:02
رئیس اداره برق نهاوند با بیان اینکه 174 روستای شهرستان نهاوند از نعمت برق پایدار برخوردارند، گفت: در دهه فجر امسال 15 پروژه عمرانی توسط توزیع برق نهاوند با اعتباری بالغ‌ بر یک میلیارد و 394 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، رضا شیردره در نشست خبری مدیریت توزیع برق نهاوند به مناسبت دهه فجر گفت: در طول 4 دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی کارهای بسیار بزرگی در بخش صنعت برق انجام‌ شده است که این ایام فرصت خوبی برای اطلاع‌رسانی این خدمات ارزنده است.
وی اظهار کرد: هم‌ اکنون در شهرستان نهاوند بیش از 73 هزار مشترک برق ‌داریم و طول شبکه فشار ضعیف و متوسط برق در این شهرستان به حدود یک هزار و 900 کیلومتر می‌رسد.
رئیس اداره برق نهاوند گفت: قبل از انقلاب فقط پنج روستای نهاوند دارای برق بودند ولی امروز همه ۱۷۴ روستای نهاوند از شبکه توزیع برق پایدار بهره می‌برند.
وی عنوان کرد: در قبل از انقلاب کل مشترکان برق‌دار شهرستان 6 هزار و 400 مشترک بوده است که امروز به بیش از 73 هزار مشترک رسیده است و از افتخارات این نهاد است که به همه مردم نهاوند برق‌رسانی انجام ‌شده است.
شیردره بیان کرد: در بخش روستاگردی و تعهدات شرکت توزیع برق نهاوند برای حل مشکلات مردم 57 مصوبه بر عهده این اداره گذاشته ‌شده که خوشبختانه 52 مصوبه انجام شده و بقیه نیز در حال انجام است.
وی افزود: در این زمینه تا امروز در حدود یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات نفت و گاز، عوارض و اعتبارات داخلی هزینه شده است.
وی ادامه داد: در دهه فجر امسال 15 پروژه عمرانی توسط توزیع برق نهاوند با اعتباری بالغ‌ بر یک میلیارد و 394 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
رئیس اداره برق نهاوند گفت: از این 15 طرح 10 پروژه با اعتبار 968 میلیون تومان افتتاح و پنج پروژه با اعتبار 426 میلیون تومان کلنگ زنی می‌شود. انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین