تازه های سایت

کد مطلب: 36599
30. دى 1397 - 18:52
معاون فرماندار نهاوند گفت: در حال حاضر مسکن مهر در شهرهای گیان، فیروزان و خصوصاً برزول نیازمند تعیین تکلیف شدن است چراکه حقوق بیت‌المال در این زمینه تضییع خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری گرو، ولی‌الله سیاوش در اولین جلسه شورای مسکن شهرستان نهاوند، گفت: شهرستان نهاوند با توجه به شرایط ویژه‌ای که دارد خوشبختانه در بحث مساکن مهر خوب ورود شده است و در حاضر بیشتر پروژه‌های مسکن مهر شهرستان در حال استفاده و بهره‌برداری هستند.

وی بابیان اینکه ادارات متولی در این حوزه باید نهایت همراهی و همکاری را باهم داشته باشند، گفت: امروز نباید بگذاریم این مهم به طول بی انجامد چراکه در شهرستان اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است.

معاون فرماندار نهاوند با اشاره به وجود مغایرت‌ها در ثبت و نظام‌مهندسی گفت: راه و شهرسازی در حوزه ماده‌های ۳۴ و ۳۵ نسبت به طرح تفصیلی توجه داشته باشند تا این مغایرت‌ها که موجب به تعویق افتادن جشن به اتمام رسیدن پروژه‌ای مسکن مهر می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت مسکن مهر در شهر نهاوند مطلوب است، گفت: در حال حاضر مسکن مهر در شهرهای گیان، فیروزان و خصوصاً برزول نیازمند تعیین تکلیف شدن است چراکه حقوق بیت‌المال در این زمینه تضییع خواهد شد.

در ادامه حسین متین رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند با اعلام اینکه در حال حاضر از ۴ هزار واحد مسکن مهر شهرستان نهاوند ۹۹ درصد تحویل متقاضیان شده است، گفت: در حال حاضر پروژه ۴۲ واحدی مسکن مهر خانواده معظم شهدا در حال انجام اقدامات پایانی محوطه‌سازی است که انشالله در ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی بابیان اینکه شهرستان نهاوند ازلحاظ پیشرفت فیزیکی مسکن‌های مهر در استان دارای رتبه برتر است، گفت: متأسفانه در حال حاضر تنها مشکلی که مانع از ثبت و صدور سند برای این واحدها است مغایرت نقشه سازمان نظام‌مهندسی با شهرداری است که امیدواریم این مهم هرچه سریع‌تر رفع شود.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام