تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36560
26. دى 1397 - 16:34
مدیر بیمارستان شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند خبر داد
انجام عمل جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان شهید قدوسی نهاوند
مدیر بیمارستان شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند از فراهم شدن تجهیزات و بستر اعمال جراحی مغز و اعصاب در اين بیمارستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حمیدرضا سیف از فراهم شدن تجهیزات و بستر اعمال جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند خبر داد و اظهار کرد: یک دستگاه کرانیوتوم برای اعمال جراحی مغز و اعصاب خریداری شد.

وی با بیان اینکه 173 میلیون تومان برای خرید این دستگاه هزینه شد گفت: هدرست و میفیلد و متعلقات تخت جراحی مغز و اعصاب نیز به مبلغ 55 میلیون تومان خریداری شده است.

مدیر بیمارستان شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند با اشاره به خرید دو ست جراحی کرانیوتومی و یک ست جراحی عمومی مغز و اعصاب به مبلغ 249 میلیون تومان افزود: خرید رینگ و رول زیر شانه‌ایی و شکمی ژله‌ای در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه برگ زرین دیگری بر گستره خدمات نظام سلامت شهرستان نهاوند رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: تجهیزات پس از صدور مجوز با هماهنگی واحد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان و طرح در کمیته اقتصاد و درمان بیمارستان و نیز با نظر موافق دکتر جعفری؛ جراح مغز و اعصاب بیمارستان آیت‌الله قدوسی خریداری شد.

سیف بیان کرد: این تجهیزات وارد انبار بیمارستان شده‌ که دهفته آینده توسط شرکت‌های پشتیبان راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

وقتی در این بیمارستان جراحی های تخصصی صورت می گیرد پس چرا اسم این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نمی شود.باید با احداث دانشگاه علوم پزشکی نهاوند این بیمارستان را به مرکز پژوهشی هم تبدیل کرد.

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین