تازه های سایت

کد مطلب: 36550
26. دى 1397 - 0:38
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: عملیات چهارخطه کردن ۵۵ کیلومتر محور نهاوند- فیروزان- سه‌راهی کنگاور در ردیف پروژه ملی قرار گرفت و امروز رسماً آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام‌نیا در حاشیه مراسم اجرایی شدن عملیات 4 خطه کردن ۵۵ کیلومتر محور نهاوند- فیروزان- سه‌راهی کنگاور در در جمع خبرنگاران گفت: همدلی و هم‌نوایی ایجاد شده در بین مسؤولان در سال‌های اخیر در شهرستان نهاوند باعث سازندگی و توسعهٔ منطقه شده و بارقه‌های امید را در دل مردم ایجاد کرده است.

وی اظهار کرد: بعضاً حواشی و سیاسی‌کاری‌ها باعث عدم توجه مسؤولان به مردم شهرستان نهاوند شده که نتیجه آن عقب‌افتادگی و عدم توسعه شهرستان بوده اما امروز در سایه همین همدلی مردم و مسؤولان با تلاش‌های فراوان اقدامات مؤثر و مفیدی انجام ‌شده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس افزود: یکی از مطالبه مردم بخش خزل پروژه چهار خطه کردن محور نهاوند به فیروزان بود که امروز با حضور فرماندار و معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد.

وی بیان کرد: آغاز اجرای پروژه چهار خطه کردن محور نهاوند به فیروزان از پل حاج علیمراد تا شهر فیروزان کار بسیار مهمی است که باعث کاهش تصادفات در این محور حادثه‌خیز می‌شود.

بهرام‌نیا با اشاره به مشخصات این پروژه گفت: 55 کیلومتر محور نهاوند به فیروزان و سپس سه‌راهی شهر کنگاور در استان کرمانشاه در ردیف پروژهٔ ملی قرارگرفته است و امروز با حضور مسؤولان و پیمانکار، فاز دوم طرح رسماً شروع شد.

وی با تأکید بر تسریع در روند اجرای این طرح، تصریح کرد: اعتبار این طرح 3 میلیارد تومان است که با توجه به پیشرفت پروژه اعتبار مجدد تزریق می‌شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس به دیگر پروژه‌های راه‌سازی و ساماندهی محورهای ورودی نهاوند اشاره و اضافه کرد: یک پیمانکار مسلط بر کار برای ادامه عملیات ساماندهی محور نهاوند به اورزمان در نظر گرفته‌ شده و در روزهای آینده از روستای عشوند نهاوند به سمت ملایر شروع به کار می‌کند.

وی عنوان کرد: پنج پروژه ملی برای شهرستان نهاوند گرفته ‌شده که در سال ۹۸ از ردیف اعتبار ملی استفاده می‌کنند که پروژه‌های راه‌سازی از جایگاه ویژه‌ای در این زمینه برخوردارند.

بهرام‌نیا خاطرنشان کرد: تعریض و ساماندهی 76 کیلومتر راه روستایی شروع ‌شده که برای این طرح‌ها ۸ میلیارد تومان اعتبار جذب ‌شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

به خاطر 3 میلیارد نهاوند در بن بست قرار گرفته!نمایندگان گذشته کم کاری کرده اند.

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا