تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36512
21. دى 1397 - 11:53
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: اشرافی‌گری مسؤولان عاملی برای تباهی جامعه، ایجاد فاصله طبقاتی و تضیع حقوق مردم است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام‌نیا امروز در گفت‌و‌گو با نافع اظهار کرد: یکی از موضوعات بسیار مهم و مورد تأکید مقام معظم رهبری که در دیدارهای خود با اقشار مختلف مردم و مسؤولان داشته و دارند مبارزه با اشرافی‌گری است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم در روز چهارشنبه، افزود: مقام معظم رهبری بارها تأکید و گوشزد کرده‌اند که مسؤولان روحیه اشرافی‌گری نداشته باشند و تا آنجا که می‌توانند از نزدیک شدن به تجملات و اشرافی‌گری خودداری کنند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس با اشاره به اینکه منشأ بی‌بندوباری‌ها و فسادها، اشرافی‌گری و میل به قدرت، شهوت و مادیات است، ادامه داد: مسؤولان که در مسند کار قرار می‌گیرند، رفتار و کردارشان زیر ذره‌بین جامعه است.

وی با بیان اینکه روحیه اشرافی‌گری هم مضرات داخلی دارد و هم مضرات بیرونی، تصریح کرد: مضرات درونی به خود شخص و آخرت او برمی‌گردد ولی در مورد مضرات بیرونی باید گفت که مردم به رفتار مسؤول نگاه کرده که رفتار مسؤول بر رفتار  مردم جامعه تأثیرگذار است و اعتماد را کمرنگ می‌کند که در نتیجه گناه بزرگی را مرتکب می‌شود.

بهرام‌نیا اشرافی‌گری مسؤولان را عاملی برای تباهی جامعه، ایجاد فاصله طبقاتی و تضیع حقوق مردم عنوان و خاطرنشان کرد: فرد اشرافی حقوق دیگران را رعایت نکرده و دچار قساوت قلب شده، بنابراین در حکومت اسلامی قطعاً مسؤولان باید از روحیه اشرافی‌گری دوری کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام