تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36481
16. دى 1397 - 8:15
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از نهایی شدن عملیات اجرایی طرح‌های آبخیزداری در بالادست سراب گاماسیاب برای ذخیره و افرایش آب این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، اسفندیار خزائی با اشاره به وجود حساسیت های خاص در اجرای طرح های منابع طبیعی عنوان کرد: منابع طبیعی و سراب های شهرستان نهاوند سهم مهمی در جذب گردشگر دارند و باید به آنها توجه کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید طرح های منابع طبیعی در نهاوند با جدیت و قوت بیشتری دنبال و پیگیری شود، گفت: از تمام توان و ظرفیت های موجود در راستای توسعه و نگهداری جنگل ها استفاده می شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان بر استفاده از ظرفیت گردشگری پارک های جنگلی و طرح های آبخیزداری و آبخوان‌داری شهرستان نهاوند تاکید کرد.

خزائی با بیان اینکه حفظ آب وخاک و توسعه اقتصادی، اجتماعی منطقه بر رونق گردشگری می افزاید، گفت: هیچ توسعه ای بدون توجه به زیر ساخت و حفظ سرزمین ممکن نخواهد بود.

وی از نهایی شدن عملیات اجرایی طرح های آبخیزداری در بالا دست سراب گاماسیاب برای ذخیره و افرایش آب این منطقه خبر داد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: در آینده نزدیک با اجرای پروژه های آبخیزداری در نهاوند این منطقه به عنوان پارک آبخیزداری در کنار پارک جنگلی معرفی خواهد شد./مهر

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا