تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36479
16. دى 1397 - 8:04
رئیس اداره آب و فاضلاب شهر نهاوند گفت: تاکنون ۷۸ کیلومتر شبکه فاضلاب در نهاوند انجام شده است و ۱۸ کیلومتر دیگر در دست اجرا قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مرتضی شریفی اظهار داشت: طول شبکه فاضلاب شهری نهاوند 186 کیلومتر است که تاکنون 78 کیلومتر آن شبکه گذاری شده است و 18 کیلومتر دیگر نیز در دست اجرا قرار دارد.

وی تصریح کرد: امسال برای احداث شبکه فاضلاب در شهر نهاوند هشت میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است و همچنین برای احداث شبکه فاضلاب در شهر نهاوند دو میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

شریفی افزود: در سال 97 به علت حجم بالای کار به صورت تعهدی هشت میلیارد و 500 میلیون تومان قرارداد بسته‌ایم و کار در حال انجام است.

وی عنوان کرد: در احداث شبکه فاضلاب شهر نهاوند کارها به خوبی انجام گرفته و هم‌زمان در چهار نقطه شهری نهاوند عملیات احداث فاضلاب به طول 18 کیلومتر در حال انجام است.

رئیس اداره آب و فاضلاب نهاوند بیان کرد: هزینه خریداری انشعاب فاضلاب برای مشترکین شهر نهاوند 960 هزار تومان است که این مبلغ در اقساط 12 ماهه از مشترکین دریافت می‌شود.

شریفی گفت: شهر نهاوند در استان همدان بهترین کیفیت آب شرب را دارد به حدی که مردم می‌توانند این آب را بدون کلرزنی مصرف کنند.

وی تصریح کرد: در بحث مدیریت مصرف و اطلاع رسانی به مشترکین جهت خریداری انشعاب فاضلاب باید اطلاع رسانی صورت بگیرد و امیدورایم که ‌رسانه‌ها در این زمینه کمک بیشتری به امور آب و فاضلاب نهاوند داشته باشند./تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام