تازه های سایت

کد مطلب: 36426
8. دى 1397 - 18:56
فعال دانشجویی نهاوند گفت: اصلی‌ترین حماسه‌سازان ۹ دی مردم بودند که در غبار فتنه راه را از بیراهه گم نکردند.

علی سلگی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: مردم کشورمان همه در مقابل فتنه گران ایستادند و همان‌طور که رهبر انقلاب نیز فرمودند؛ فتنهٔ سال 88 کشور را واکسینه کرد، مردم را بر ضد میکروب‌های سیاسی و اجتماعی که می‌تواند اثر بگذارد، مجهز کرد و بصیرت مردم را بیشتر کرد.

وی افزود: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌هایی که پیروز شدیم و پیشرفت کردیم رمز موفقیت ما گوش‌به‌فرمان ولایت بودن است و از این به بعد هم باید برای ادامه مسیر حرکت انقلاب گوش‌به‌فرمان ایشان باشیم.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: 9 دی به‌عنوان روزی که مردم در حمایت از ولایت‌فقیه به میدان آمدند و چشم خناسان و فتنه گران را کور کردند به‌عنوان نقطه عطفی فراموش‌نشدنی باید زنده نگه‌داشته شود و زوایای گوناگون این فتنه پیچیده برای مردم و جوانان بازگو شود.

وی گفت: به فراموشی سپردن حماسه عظیم و مردمی 9 دی یکی از نقشه‌های دشمنان است که رهبری معظم انقلاب نیز در سخنرانی‌هایشان به این موردتوجه دارند که این حادثه نباید فراموش شود.

سلگی ادامه داد: فتنه‌ای که در سال 88 هشت ماه کشور را دچار هرج‌ومرج و آشوب کرد به بهانه تقلب در انتخابات آغاز شد و گردانندگان و حامیان خارجی آن اهداف شومی در سر داشتند که بصیرت و آگاهی مردم در کنار هدایت‌های رهبر انقلاب نقشه‌های آن‌ها را خنثی کرد.

وی اظهار داشت: در فتنه 88 یکی از اهداف فتنه گران تخریب ستون نظام و خیمه انقلاب یعنی رهبری و ولایت‌فقیه بود که مردم با حضور حماسی در ۹ دی ارادت و تبعیت خود را از ولایت به همگان نشان دادند.

این فعال دانشجویی نهاوند افزود: حادثه 9 دی دارای ابعاد بسیار گسترده و مهمی است چون حضور بسیار باشکوه مردم در دفاع از ولایت و انقلاب اسلامی حجت را بر همگان تمام کرد.

 وی گفت: امروز وظیفه سنگینی در مسئله انتقال ارزش و تبیین ابعاد حماسه ۹ دی بر عهده ما دانشجویان است چون قشر دانشجو باید بتواند وظایف و انتظارات مقام معظم رهبری را در این زمینه به‌خوبی انجام دهد.

سلگی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان همیشه در حال برنامه‌ریزی و طراحی برای فتنه‌انگیزی و ضربه زدن به انقلاب هستند بنابراین وظیفه دانشجویان در این زمینه و تبیین نقشه‌های دشمن بسیار مهم است.

وی افزود: همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند، همه باید حواسشان را جمع کنند چون دشمن همیشه نقشه می‌کشد و در رأس دشمنان ایران اسلامی آمریکایی‌های جنایتکار قرار دارند که از همه حربه‌ها بر ضد مردم ایران اسلامی استفاده کرده‌اند.

این فعال دانشجویی نهاوند در پایان گفت: تنها راه شکست دشمن و خنثی کردن فتنه‌ها در هر زمان اطاعت از ولایت‌فقیه است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام