تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36302
21. آذر 1397 - 7:38
تیم فوتبال گرین کشاورز نهاوند در رقابتهای لیگ دسته سوم کشور رتبه هفتم را در گروه خود کسب کرد و به لیگ برتر استان همدان سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، تیم های ذوب و فلزات بهار و گرین کشاورز نهاوند در فصل جاری رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور حضور داشتند و با وجود شروع خوب در مسابقات، پایانی تلخ را رقم زدند.

امسال استان همدان 2 نماینده در لیگ دسته سوم فوتبال کشور داشت که هر 2 در گروه سوم این رقابت ها با تیم های کیمیا فرآیند تهران، شهید کلهر شهریار، شهاب تهران، پرسپولیس دزفول، استقلال شوش چهارمحال، استقلال ملاثانی (گویم فارس)، تربیت سقز، شهرستان قروه، کاویان نقده، سولدوز نقده و شهید کاظمی‎ هم گروه شدند.
گرین کشاورز نهاوند و ذوب و فلزات بهار 2 نماینده همدان در این گروه بودند و در پایان دور مقدماتی نتوانستند موفق به صعود شوند.

** تلخ کامی نماینده فوتبال نهاوند

تیم گرین کشاورز نهاوند با قرار گرفتن در رتبه هفتم مسابقات نتوانست به هدف خود برسد و براساس قوانین به لیگ دسته برتر همدان سقوط کرد.

این تیم با سه پیروزی، چهار تساوی و چهار شکست در رتبه هفتم ایستاد.

نکته جالب توجه اینکه تیم نهاوندی با 20 گل زده یکی از تیم های تهاجمی گروه سه لیگ 2 بودند.

این تیم برای نخستین بار تجربه حضور در لیگ دسته سوم فوتبال کشور را کسب کرده بود و در مجموع انتظاری بابت شگفتی سازی از کادر فنی و بازیکنان بومی نهاوند نمی رفت.

حالا نهاوندی ها یکسال دیگر باید در لیگ برتر فوتبال استان همدان نتیجه کسب کنند تا بتوانند با تصاحب عنوان قهرمانی بازهم راهی لیگ دسته سوم کشور شوند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام