تازه های سایت

کد مطلب: 36226
8. آذر 1397 - 8:27
فرماندار نهاوند گفت: با تعطیلی برگزاری جلسات در ساعات اداری طی ۸ ماه گذشته مردم نهاوند هنگام مراجعه به ادارات مختلف، جمله "مدیر در جلسه است" را نمی شوند و آن را فراموش کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مراد ناصری در جلسه شورای اداری شهرستان نهاوند که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند برگزار شد اظهار کرد: روزهای یک شنبه هر هفته به صورت ثابت به روستا گردی اختصاص دارد، روزهای دوشنبه ملاقات عمومی و روزهای سه شنبه نوبت محله گردی فرماندار است تا مردم بدون هیچ واسطه و سختی مشکلات و کمبودها را بیان کنند. 

ناصری افزود: روستاگردی و بازدید از محلات مختلف نهاوند تشریفاتی نبوده و سعی کرده ایم در هر روستا و هرمحله ای که حضور پیدا می کنیم ، با هدف پیگیری مشکلات و انجام قسمتی از مطالبات اهالی آن منطقه باشد.

وی اشتغال و رفع بیکاری جوانان را از اولویت های مهم کاری خود عنوان کرد و افزود: با تلاش دستگاه های مختلف و بانکها توانستیم رتبه اول جذب تسهیلات اشتغال زایی روستایی را در استان همدان کسب کنیم.

فرماندار نهاونداظهار کرد: وضعیت جاده های نهاوند که اصلاح و ساماندهی آنها مطالبه و دغدغه برحق مردم شهرستان نهاوند است به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و تا رسیدن به وضعیت مطلوب این موضوع پیگیری می شود.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام