تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36213
6. آذر 1397 - 8:19
شهردارنهاوند ازآماده باش کامل نیروهای این شهرداری با توجه به بارندگی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسین پور در گفتگو با خبرنگارما اظهار داشت: با توجه به پیش بینی بارندگی در روزهای آینده، مدیریت بحران شهرداری نهاوند به همراه نیروهای شهرداری نیز در این زمینه برای خدمت به شهروندان آماده باش هستند .

حسین پور با اشاره به با حضورنیروهای خدمات شهری در سطح شهر به منظور مهار آبگرفتگی و کنترل آبهای سطحی و جلوگیری از بروزهرگونه حادثه احتمالی گفت: برای اطمینان از کنترل این مشکلات احتمالی اقداماتی نظیر شناسایی نقاط آبگیر، استقرار نیروها به همراه تجهیزات، اولویت بندی معابر اصلی و فرعی، بررسی پیام های مربوط به آبگرفتگی معابر در سنوات گذشته و انجام شده است.

وی ادامه داد: مدیریت شهری در نظر دارد در برنامه میان مدت خود، تمهیدات لازم را به منظور جمع آوری آب های سطحی شهر از طریق ایجاد همکاری و ارتباط حوزه های خدمات شهری، فنی و عمرانی و همچنین اداره آب و فاضلاب در نظر بگیرد و با ادامه وتوسعه شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و جلوگیری از ورود فاضلاب به شبکه آب های سطحی از مشکلات مذکور بکاهد .

شهردارنهاوند در پایان از شهروندان خواست تا با رعایت موارد زیست محیطی، نریختن زباله و ضایعات ساختمانی در جوی ها و معابر، شهرداری نهاوند را در جلوگیری از بروز خسارت به تاسیسات و معابر شهری، ایجاد ترافیک و آبگرفتگی یاری نمایند

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام