تازه های سایت

کد مطلب: 36120
12. آبان 1397 - 9:03
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: راهپیمایی دشمن‌شکن 13 آبان با حضور مردم انقلابی شهرستان نهاوند در 4 منطقه شهرستان نهاوند هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام موسی محبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از همان روزهای پیروزی انقلاب اسلامی سعی کردند مردم را از انقلاب ناامید کنند ولی مردم همیشه به محکمی پاسخ انها را داده‌اند.

وی اظهار داشت: یکی از روزهای که دشمنان از آن خاطره خوبی ندارند روز 13 آبان است که هرساله مردم ایران در این روز از استکبار جهانی و اقدامات و مواضع آمریکایی‌ها اعلام برائت می‌کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: در روز 13 آبان دانشجویان پیرو خط امام در اقدامی انقلابی سفارت آمریکا که به مرکزی برای توطئه و نقشه‌کشی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تبدیل‌شده بود را تسخیر کردند.

وی عنوان کرد: روز 13 آبان به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همواره برای دشمنان هراس آفرین بوده است چون درصحنه بودن مردم باعث ناامیدی آمریکایی‌ها شده است.

محبی گفت: در شهرستان نهاوند نیز همانند هرسال مردم با حضور پرشور خود دشمنان را ناامید می‌کنند و برگ زرینی دیگر در تاریخ پرافتخار این شهرستان انقلابی رقم می‌زنند.

وی اظهار داشت: مراسم راهپیمایی روز 13 آبان در نهاوند از ساعت 10 صبح از مقابل مسجد جوانان آغاز می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند ادامه داد: راهپیمایان نهاوندی پس از عبور از چهارراه ابوذر و میدان 22 بهمن در میدان امام خمینی (ره) تجمع می‌کنند و برنامه‌های اصلی این روز آغاز می‌شود.

وی بیان داشت: در این مکان راهپیمایان از سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی امام‌جمعه و ناصری فرماندار نهاوند استفاده می‌کنند و بیانیه پایانی نیز قرائت می‌شود.

محبی گفت: علاوه بر شهر نهاوند در بخش‌های خزل، گیان و زرین‌دشت نیز از ساعت 10 صبح راهپیمایی با حضور مردم ولایتمدار این بخش‌ها شروع می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام