تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36114
10. آبان 1397 - 8:41
فرماندار نهاوند گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از روز 13 آبان خاطره خوشی ندارند چون مردم عزیز ایران اسلامی در این روز دشمنان را ناامید کردند و امسال نیز با حضور پرشور خود حماسه می‌آفرینند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم 13 آبان در نهاوند گفت: این مراسم هرسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزارشده و هرسال افتخاری بر افتخارات ملت بزرگ ایران افزوده‌شده است و امسال نیز باشکوه‌تر برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: ترامپ و نظام سلطه خاطره خوبی از این روز ندارند و در این روز اتفاقاتی افتاده است که سنگ بنای حوادث افتخارآمیز بعد از انقلاب است.

فرماندار نهاوند افزود: تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، گرامیداشت شهدای دانش‌آموز در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ مهم‌ترین حوادث این روز است که باید گرامی داشته شود.

وی عنوان کرد: امسال مراسم 13 آبان با توجه به دشمنی علنی دشمنان انقلاب پرشورتر و باشکوه‌تر برگزار می‌شود چون این روز بخشی از تاریخ ما است و بسیاری از توفیقات به‌دست‌آمده را مدیون این روز هستیم.

ناصری ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی به رهبری ترامپ می‌دانند که استکبار و نظام سلطه بیشترین ضربه‌ها را از ۱۳ آبان و نسل جوان ایران اسلامی خورده است.

وی گفت: مردم عزیز ایران شیطنت‌های آمریکایی‌ها و نظام سلطه را با موفقیت پشت سر گذاشته است و از این به بعد هم با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت و آن‌ها را ناامید می‌کند.

فرماندار نهاوند افزود: دشمنان باید بدانند انتخاب این روز به‌عنوان روز شروع دور جدید تحریم‌ها، بازهم برای آن‌ها شکستی دیگر در پی خواهد داشت و به‌روز افتخارآمیز دیگری برای ملت ایران تبدیل خواهد شد.

وی بیان داشت: روز ۱۳ آبان روز خفت و خواری نظام سلطه است و نظام سلطه خاطره خوشی از این روز ندارد.

ناصری گفت: روز ۱۳ آبان یادآور حوادث مهمی است که در شکل‌گیری نهضت انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشته است.

وی بابیان اینکه روز 13 آبان به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شناخته می‌شود، گفت: با توجه به‌عنوان این روز، حضور دانشجویان و دانش آموزان در کنار سایر اقشار جامعه در این روز نمادی از وحدت همه اقشار در مقابل استکبار جهانی خواهد بود.

امسال نیز همچون سال‌های گذشته در ۴ نقطه شهری نهاوند، برزول، گیان و خزل راهپیمایی روز ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم رأس ساعت ۱۰ صبح در مسیرهای مشخص‌شده برگزار خواهد شد و در نهاوند نیز از مقابل مسجد جوانان به سمت میدان امام خمینی (ره) شروع می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی امام‌جمعه و ناصری فرماندار نهاوند سخنرانان این مراسم خواهند بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام