تازه های سایت

کد مطلب: 36112
10. آبان 1397 - 8:33
رئیس تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: ۸۵ نفر از مبلغین و مبلغات طی دهه آخر ماه صفر به مناطق مختلف شهری و روستایی این شهرستان اعزام شده اند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام موسی محبی با اعلام این خبر گفت: طی دهه سوم ماه صفر ۶۲ نفر از روحانیون بومی، مستقر، طرح هجرت و خود استقرار و همچنین ۲۳نفر از مبلغات حوزوی تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی به مناطق مختلف شهری و روستایی نهاوند اعزام شده اند.

وی افزود: این مبلغان اعزامی به مدت ۱۰ روز به امر تبلیغ و ترویج نشر ارزش‌های اسلامی پرداخته و در برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع)، امام رضا(ع) و پیامبر اکرم (ص) و  انجام سخنرانی و مراسم فرهنگی با اداره تبلیغات اسلامی همکاری می‌کنند.

رئیس تبلیغات اسلامی نهاوند از فعالیت های تبلیغی مبلغین اعزامی در ایام دهه اول ماه محرم و اربعین حسینی تقدیر و تشکر کرد و از فعالیت بیش از ۳۰۰ تشکل مذهبی در ماه صفر خبر داد.

وی گفت: این فعالیت ها که توسط هیئات مذهبی، کانونهای فرهنگی و تبلیغی و موسسات قرآنی انجام شده شامل برپایی مراسم عزاداری و سوگواری، گفتمانهای دینی، برگزاری جلسات انس با قرآن، نمایشگاه های فرهنگی و مذهبی، نشست های پرسش و پاسخ و توزیع بروشورهایی با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی است.

حجت الاسلام محبی گفت: ۳۵ هیئت مذهبی در شهرستان نهاوند مربوط به فعالیت بانوان است که در مناسبت های مختلف با اداره تبلیغی اسلامی همکاری و مشارکت دارند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام