تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36066
25. مهر 1397 - 8:51
معاون برنامه‌ریزی فرماندار نهاوند با اشاره به افزایش تردد در محور نهاوند - آورزمان در ایام اربعین گفت: تردد انواع تریلر و اتوبوس در این محور ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، ولی‌الله سیاوش در خصوص آخرین تصمیمات اتخاذشده در شورای ترافیک شهرستان نهاوند گفت: جلسه شورای ترافیک شهرستان نهاوند با حضور اعضا برگزار و در این جلسه بر ضرورت اجرایی شدن بدون فوت وقت مصوبات برای کاهش تصادفات و موارد مشابه در شهرستان تأکید شد.

وی با اشاره به افزایش تردد محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند گفت: مقرر شده گزارش هفتگی خط‌کشی محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند توسط اداره راهداری به دبیرخانه این شورا ارسال شود.

معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار نهاوند افزود: با توجه به اینکه در آستانه اربعین و افزایش تردد زائران از محورهای شهرستان هستیم، اولویت برنامه‌ریزی خط‌کشی به محورهای پرتردد اختصاص یافت تا شاهد کمترین میزان تصادفات و سوانح جاده‌ای در شهرستان باشیم.

وی در خصوص ممنوعیت تردد انواع تریلر و اتوبوس در محور نهاوند - آورزمان، گفت: این محور به دلیل عرض کم در برخی نقاط حادثه خیز است و از چندی پیش ممنوعیت تردد تریلرها و اتوبوس در این محور اعلام‌شده است.

سیاوش با اشاره به اینکه درخواست رفع ممنوعیت تردد داده‌شده است، گفت: فرمانداری شهرستان نهاوند با مصوبه شورای ترافیک و شورای تأمین شهرستان درخواست استمرار ممنوعیت تردد تریلرها و اتوبوس‌ها را دارد و پلیس‌راه موظف به برخورد با رانندگانی است که از این محور عبور کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند