تازه های سایت

کد مطلب: 36057
22. مهر 1397 - 8:18
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از شناسایی و کشف ۲۲ سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ شااحمد سالکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت از نقاط مختلف شهر نهاوند موضوع را به صورت نامحسوس بررسی و در نقاط مختلف شهر نهاوند 8 نفر سارق دستگیر شدند.

وی گفت: دستگیر شدگان به 7 مورد سرقت از اماکن خصوصی، یک مورد خودرو، یک مورد ساختمان دولتی، 12 مورد خانه باغی و سایر سرقت‌ها اعتراف کرده‌اند.

وی افزود: در برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر هم در روز‌های اخیر 600 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده و افرادی هم دستگیر شده‌اند.

این مقام انتظامی شهرستان نهاوند اظهار داشت: موضوع مهمی که در سرقت از خانه‌ها و اماکن خصوصی می‌توان دید و باید به شهروندان شهرستان هم هشدار داد که بیشتر به آن توجه کنند این‌است که مکان‌های کار و سکونت خود را به مدت طولانی بدون نظارت شخصی و یا تجهیزات دزد‌گیر رها نکنند و هر چند وقت یکبار به این محل سرکشی داشته باشند یا در زمانی که خود نمی‌توانند در این مکان‌ها حاضر شوند از افراد معتمد بخواهند بازدید از این مکان انجام دهند و اگر به مدت طولانی نمی خواهند به آن محل مراجعه کنند اشیا قابل حمل و با ارزش خود را از محل خارج کرده و به جای مطمئنی انتقال دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با تاکید بر اینکه پلیس همیشه در خدمت مردم است گفت: اما این به معنای آن نیست که شهروندان اماکن سکونت و کار خود را به وسایل هشدار دهنده سرقت و ثبت تردد افراد مجهز نکنند این طوری هم فرصت سرقت از سارقان گرفته می‌شود و اموال و سرمایه آنان که سال‌ها برای آن زحمت کشیده‌اند حفظ خواهد شد و امنیت جامعه هم ارتقا می‌یابد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام