تازه های سایت

کد مطلب: 36052
21. مهر 1397 - 8:26
رئیس اداره واقاف نهاوند گفت: دو موکب در شهر نهاوند و شهرفیروزان در ایام اربعین حسینی از زائران پذیرایی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام فیض‌الله اسد پور در گفتگو با خبرنگاران گفت: بسیجیان شهرستان نهاوند طبق روال سال‌های گذشته در ایام پیاده‌روی اربعین با برپایی ۲ موکب در میدان سیدالشهداء(ع) واقع در خروجی شهر نهاوند به سمت کرمانشاه و ورودی شهر فیروزان به زائرین اربعین حسینی خدمت‌رسانی خواهند کرد.

وی بابیان اینکه در این موکب‌ها خدماتی از قبیل برگزاری نماز جماعت، اسکان موقت، پذیرایی، خدمات پزشکی و دارویی، راهنمایی و مسیریابی، توزیع بسته‌های فرهنگی و غیره ارائه می‌شود، گفت: این موکب‌ها از ۲۰ مهرماه خدمت‌رسانی به زائرین را آغاز خواهد کرد.

رئیس اوقاف نهاوند با اشاره به اینکه اداره اوقاف شهرستان نهاوند با همکاری هیئت امنای آستان شاهزاده محمد و علی اقدام به تهیه بسته‌های خوراکی اقدام می‌کند، گفت: در سال جاری آستان مقدس شاهزاده محمد با همکاری اداره اوقاف مسئولیت پشتیبانی از موکب دایر شده در مرز میر جاوه را عهده‌دار است.

وی افزود: همچنین برای افرادی که از این سفر معنوی جامانده‌اند نیز اقدامات و ویژه‌برنامه‌های فرهنگی مناسبی در نظر گرفته‌شده که در آستان امامزادگان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام اسد پور بابیان اینکه این ویژه‌برنامه در بقاع متبرکه شاهزاده محمد و علی، امام‌زاده ابراهیم، امام‌زاده مهدی، امام‌زاده فضل و امام‌زاده جعفر برگزار می‌شود، گفت: خیران و علاقه‌مندان به اهل‌بیت می‌توانند نذورات خود را در این زمینه به موکب‌ها و آستان امام زادگان تحویل دهند تا در این اقدام خداپسندانه شریک باشند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام