تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36036
17. مهر 1397 - 8:48
تولیت آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند از ارسال ۲۴ تن انواع مواد خوراکی ویژه پذیرایی از موکب زائرین اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام گودرز سیفی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند در یک اقدام فرهنگی و مذهبی با همراهی خیرین و اداره بهزیستی شهرستان بیش از ۱۵۰ هزار بسته سمنو در موکب‌های ایران و عراق و بخشی از شهرستان نهاوند توزیع کرد.

وی با اشاره به اینکه بسته‌های سمنو توزیع‌شده حاوی پیامی در خصوص ارج نهادن به جایگاه حضرت رقیه(س) بود، ادامه داد: با همراهی خیرین و موسسه ترنم باران حضرت رقیه(س) و همکاری بهزیستی این اقدام امسال نیز به‌صورت گسترده و متنوع‌تر انجام می‌شود.

تولیت آستان شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند افزود: در حال حاضر در شهرستان نهاوند از محل نذورات مردمی و کمک‌های خیرین بیش از ۱۲۰ هزار عدد بسته خوراکی شامل کیک، خشکبار ، آب میوه و ۱۱هزار بسته آب معدنی ، ۵ تن سیب درختی، ۴ تن سیب زمینی برای ارسال به اولین موکب‌های ایران در مرز میرجاوه در شرق کشور، همسایه با کشور پاکستان ارسال شد.

وی از ارسال ۲۴ تن انواع مواد خوراکی ویژه پذیرایی از موکب زائرین اربعین خبر داد و گفت: سال گذشته تعداد زیادی از زائرین پاکستانی در موکب‌های مرز ایران به علت گرسنگی و تشنگی دچار سختی شدند به همین دلیل آستان شاهزاده محمد(ع) آمادگی پذیرایی از زائران اربعین حسینی را با در نظر گرفتن نقاط ضعف سال گذشته و رفع آن‌ها در داخل و خارج از کشور را دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد